Vaikučiams iki 3 metų

Untitled-1

Mamytės su savo vaikučiais iki 3 metų mūsų menų studijoje turi galimybę prasmingai ir kūrybingai praleisti laiką. Jūsų laukia smagios ir naudingos muzikos ir dailės, keramikos pamokėlės, kurių temos parinktos iš kasdieninio vaikelio ir mamytės gyvenimo.

Muzikos pamokėlių metu mokomasi dienos temą atitinkančių dainelių ir žaidimų, kuriama, muzikuojama vaikiškais instrumentais, improvizuojama, klausomasi muzikos ir  judama, naudojant įvairias priemones – kamuolius, spalvotą gumą, parašiutą, skareles, vaikiškus muzikos instrumentus ir kt.. Mažyliai šių užsiėmimų metu džiaugiasi muzika ir bendravimu, kartu lavindami savo dėmesį, koordinaciją, suvokimą bei įgimtus muzikinius gabumus. Mamytės, stebėdamos savo vaikučius ir padėdamos jiems, jaukiai ir smagiai praleidžia laiką bendraminčių būrelyje.

Dailės, keramikos pamokėlės vyksta pasakos ir žaidimo forma, į kurį įtraukiamos įvairios dailės technikos, integruojamos gamtinės medžiagos, molis ir kitos priemonės, atitinkančios tokio amžiaus vaikučių poreikius. Pamokėlių tikslas – pats kūrybinis procesas, kurio metu mažylis tampa didžiu kūrėju. Šis nuostabus mokymosi ir patyrimo būdas suteikia galimybę išgyventi įvairius jausmus, iš kurių svarbiausi yra kūrybos džiaugsmas ir atradimai, o galiausiai – netikėtas, stebuklingas rezultatas. Tėveliai, būdami kartu, turi galimybę padėti vaikučiams proceso metu bei pažinti juos kitoje aplinkoje.

Pamokėlės vyksta  jaukioje namų aplinkoje, nedidelėse 4-6 vaikučių grupelėse. 

Daugiau išsamios informacijos apie pamokėles:

 Teminės muzikos pamokėlės

Dailė, keramika