Vaikučiams iki 3 metų

Untitled-1

Ankstyvas meninis ugdymas padeda augančiam žmogučiui įskiepyti neblėstančią meilę dailei, muzikai, šokiui, teatrui, poezijai. Menas pamažu tampa neatsiejama jo gyvenimo dalimi, sielos namais, į kuriuos visada gera sugrįžti…

Muzikos ir dailės, keramikos pamokėlės vyksta pasakos ir žaidimo forma, kuri atitinka tokio amžiaus vaikučių mąstymą ir suvokimą. Muzikos pamokėlių metu kūrybiškai, tarsi paslaptinga uždanga, po truputį atskleidžiamas nepaprastai įdomus ir turtingas muzikos garsų pasaulis, kuriame galima važinėtis nuo kalniukų, purtyti kriaušes, prausti kiškučius ir migdyti švelnų katinėlį, virti muzikinę košę bei daugybę kitų dalykų! Čia vaikučiai kartu su mamytėmis muzikuoja vaikiškais instrumentais, šoka, žaidžia pirštukų žaidimus, kuria ir improvizuoja, mokosi dainelių bei žaidimų, kurie žadina mažylių vaizduotę, lavina klausą ir kalbą, ritmo pojūtį, dėmesį ir koordinaciją, įgimtus muzikinius gabumus, o svarbiausia – teikia didelį bendravimo ir pažinimo džiaugsmą.

Dailės ir keramikos pamokėlių tikslas yra pats kūrybinis procesas, į kurį įtraukiamos įvairios dailės technikos, integruojamos gamtinės medžiagos, molis ir kitos priemonės, atitinkančios tokio amžiaus vaikučių poreikius ir galimybes. Šis nuostabus mokymosi ir patyrimo būdas, kurio metu mažylis tampa didžiu kūrėju, suteikia galimybę išgyventi įvairius jausmus, iš kurių svarbiausi yra kūrybos džiaugsmas ir atradimai, o galiausiai – netikėtas, stebuklingas rezultatas.

Jaukioje namų aplinkoje Jūsų laukia šiltos, smagios ir naudingos šeimyninės pamokėlės, kurias veda profesionalios, mylinčios vaikus ir didelę patirtį turinčios pedagogės, puikios daugiavaikės mamos, veiklios, nuoširdžios ir kūrybingos asmenybės. Užsiėmimai vyksta nedidelėse 4-6 vaikučių grupelėse, kur mažyliai džiaugiasi kūryba ir bendravimu, o mamytės, stebėdamos savo vaikučius ir padėdamos jiems, jaukiai ir smagiai praleidžia laiką bendraminčių būrelyje. Čia susidraugaujame, kartais pasiliekame išgerti kavos ar arbatos, pasivaišinti skanėstais, nuoširdžiai pabendrauti ir pasidžiaugti vieni kitais.

Daugiau išsamios informacijos apie pamokėles:

 Muzikos pamokėlės

Dailė, keramika