Dailė, keramika

Jolita Skėrytė

„Esu vizualiųjų menų magistrė, tapytoja, žemės meno kūrėja, dailės saviraiškos vadovė, Lietuvos dailininkų sąjungos narė, be to, keturių vaikų mama. Rengiu personalines parodas ir dalyvauju įvairiose grupinėse parodose, aplinkos meno projektuose Lietuvoje ir užsienyje.

Gimus vaikams, pajutau norą dalintis su jais dailės teikiamomis galimybėmis. Taip atradau Menų terapijos centrą, vadovaujamą Audronės Brazauskaitės – dailės terapijos pradininkės Lietuvoje. Baigiau jos vedamą kursą ir dirbau Menų terapijos centro vaikų dailės saviraiškos vadove. Nuolat tobulinuosi įvairiuose šios srities seminaruose, kuriuos veda Lietuvos ir užsienio lektoriai. Lietuvoje baigiau specialiąsias programas „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės“, Maskvos institute  – „Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio darbo ir sveikatos priežiūros srityse“.

Mano dailės pamokėlių metu vaikai tyrinėja ir mokosi pagal savo galimybes, taip įgydami autentišką patirtį apie save. Ankstyvasis piešimas – tai smulkiosios motorikos lavinimas, kūno mankštos žaidimai, verbalinė kalba ir nuolatinis atradimų džiaugsmas. Gera stebėti, kaip vaiko  judesys palieka ženklą: atsiranda linija ar dažų potėpis, kitąkart – piršto įspaudas molyje…Man svarbiausia, kad vaikas būtų kūrėjas“.

1 29 1 2 (2)553 (1)54
 

 


Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Dailė, keramika1 k./sav.30 min32 €/mėn.
Bandomoji dailės, keramikos pamokėlė 30 min  9 €
Vienkartinės dailės, keramikos pamokėlės be sutarties 30 min11 €
2 pamokėlių mozaika
(Dailė, keramika + muzika)
1 k./sav.60 min44 €/mėn.
Bandomoji 2 pamokėlių mozaika
(Dailė, keramika + muzika)
 60 min12 €
Vienkartinės 2 pamokėlių mozaikos
(Dailė, keramika + muzika) be sutarties
 60 min15 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus.)

Dailė, keramika1 k./sav.Penktadieniais11.00 – 11.30
2 pamokėlių mozaika
(Dailė, keramika + muzika)
1 k./sav.Penktadieniais11.00 – 12.00

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt