Muzika

 

Loreta Staškienė

„Esu baigusi Vilniaus Juozo Tallat – Kelpšos konservatoriją ir Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Jau 20 metų dirbu su įvairaus amžiaus vaikais, todėl muzikos pamokėlių metu galiu panaudoti  visą savo sukauptą mokymo ir bendravimo patirtį. Stengsiuosi sukurti malonią ir draugišką atmosferą, kad vaikai pajustų muzikavimo džiaugsmą, o įvairaus žanro autorinių ir lietuvių liaudies dainų, šokių ir žaidimų pagalba lavintų savo balsą, klausą, ritmo pojūtį, muzikalumą, vaizduotę, kūrybiškumą ir artistinius gebėjimus“.

3 (2)112Nr (2)2
 

indre

Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė

„Dainavimas mane lydi visą gyvenimą. 2013 m. baigiau operinio dainavimo specialybę ir įgijau dainavimo pedagogo magistro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Esu daugybės respublikinių bei tarptautinių dainavimo konkursų laureatė. Daug koncertuoju, aktyviai dalyvauju šalies muzikiniame gyvenime: dalyvauju režisierės Dalios Ibelhauptaitės režisuojamuose „Vilnius City Opera“ spektakliuose, dainuoju kūrybinėje grupėje „Operomanija“, atlieku vaidmenis Baroko operos teatro pastatymuose, koncertuoju su Lietuvos valstybiniu pučiamųjų instrumentų orkestru „Trimitas“, esu muzikinio projekto „Tribute to Celine Dion“ pagrindinė atlikėja. Dainavau lietuviškuose miuzikluose „Velnio nuotaka“, „Ugnies medžioklė su varovais“ ir kt. 2013 m. sėkmingai pasirodžiau LRT televizijos projekte „Auksinis balsas”, taip pat dalyvavau kitų televizijų rengiamuose projektuose. Šiuo metu dirbu Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Nuolatos tobulinuosi pas pasaulinio lygio italų dainavimo profesorių Paolo De Napoli.

Muzika – ypatinga saviraiškos ir bendravimo forma. Pati esu mama ir pastebiu, kaip svarbu ir naudinga ugdyti vaiką muzikos garsų pagalba. Pamokėlių metu mes dainuosime ir muzikuosime, klausysime muzikos ir improvizuosime, žaisime ir šoksime. Kartu lavinsime klausą ir ritmo pojūtį, vaizduotę ir muzikalumą, artistinius gebėjimus ir kūrybiškumą, mokysimės taisyklingo kvėpavimo, balso formavimo pagrindų, sceninės laikysenos. Vaikučiai išmoks gražių dainelių, kuriomis galės pradžiuginti savo artimuosius. Ne kiekvienas užaugęs taps muziku, bet kiekvienam ši patirtis padės atsiskleisti ir būti drąsesniu.“

P1110236 (1)1513P1110669 (1)

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

2 pamokėlių mozaika 
(Muzika + dailė)
1 k./sav. 60 min40 €/mėn.
2 pamokėlių mozaika 
(Muzika + dailė, keramika)
1 k./sav.
2 k./sav. 
60 min44 €/mėn.
80 €/mėn.
Bandomoji 2 pamokėlių mozaika 
(Muzika + dailė)
 60 min11 €
Bandomoji 2 pamokėlių mozaika 
(Muzika + dailė, keramika)
 60 min12 €
Vienkartinės 2 pamokėlių
(Muzika + dailė) mozaikos be sutarties
 60 min14 €
Vienkartinės 2 pamokėlių
(Muzika + dailė, keramika) mozaikos be sutarties
 60 min15 €
3 pamokėlių mozaika 
(Muzika + dailė + music in english)
1 k./sav. 90 min48 €/mėn.
Bandomoji 3 pamokėlių mozaika
(Muzika + dailė + music in english)
 90 min13 €
Vienkartinės 3 pamokėlių mozaikos
(Muzika + dailė + music in english) be sutarties
 90 min16 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus.)

2 pamokėlių mozaika 
(Dailė + muzika)
1 k./sav.Šeštadieniais10.00 – 11.00
2 pamokėlių mozaika 
(Dailė, keramika + muzika)
2 k./sav.Pirmadieniais
Trečiadieniais
10.45 – 11.45
17.45 – 18.45
3 pamokėlių mozaika
(Music in english + dailė + muzika)
1 k./sav.Šeštadieniais9.30 – 11.00

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt