Anglų kalba

Sonata Stakionienė

„Muzika yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Esu baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją bei Vilniaus pedagoginį universitetą. Dirbdama vaikų darželyje, gimnazijoje, giedojimo mokykloje, konservatorijoje sukaupiau daugiau nei 25 metų pedagoginio darbo patirtį. Anglų kalba mano gyvenimo dalimi tapo dalyvaujant tarptautiniuose projektuose, seminaruose, keliaujant ir sutinkant naujus žmones. Be to, du metus gyvenau Anglijoje, kur šios kalbos mokiausi koledže, dalyvavau projekte ,,Lithuanian folk songs“, verčiau tekstus, dirbau su jaunių choru. Šia savo ilgamete patirtimi noriu nuoširdžiai pasidalinti su mažaisiais mokinukais.

Linksmose pamokėlėse apjungiamas pradinis muzikinis ugdymas su anglų kalbos mokymu. Jų metu vaikučiai angliškai dainuoja, bendrauja, žaidžia, vaidina smagias situacijas. Dainelės, siejamos su judesiu ir žaidybiniais elementais, tokio amžiaus mokinukams padeda greičiau ir efektyviau įsisavinti paprastą pradinį žodyną, kartu lavina žodinę išraišką, fonetinę bei muzikinę klausą. Anglų kalba – tai vartai į pasaulį, į kitų kultūrų pažinimą. See you!“

 s (4) s (3) s (2) s (1)


Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

3 pamokėlių mozaika 
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
(„Pažink pasaulį“ + dailė, keramika + teatriukas)
1 k./sav.90 min60 €/mėn.
Bandomoji 3 pamokėlių mozaika  90 min16 €
Vienkartinės 3 pamokėlių mozaikos be sutarties 90 min20 €/mėn.

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus.)

3 pamokėlių mozaika
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
(„Pažink pasaulį“ + dailė, keramika + teatriukas)
1 k./sav.Šeštadieniais10.00 – 11.30

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt