Muzika

Jolita Kalesnykienė

„Vaikai ir jų šypsenos – neatsiejama mano gyvenimo dalis. Jau būdama paauglė nusprendžiau, jog savo gyvenimą pašvęsiu vaikams, todėl dirbdama su jais, nuolat tuo džiaugiuosi…Man patinka jų akutėmis stebėti įdomų bei nuolat kintantį pasaulį, kartu su jais džiaugtis ne tik naujais atradimais, bet ir paprastais, mažais dalykais.

Muzika – neatsiejama visų mūsų gyvenimo dalis. Pastebėjau, kad ji tarsi kerai traukia vaikučių dėmesį ir užburia juos savo džiaugsmingumu, įvairove, turiningumu. Savo pamokėlėse siekiu, kad mano mokinukai pajustų muzikavimo džiaugsmą ir muzikos, judesio pagalba mokytųsi išreikšti savo emocijas, jausmus, įspūdžius bei išgyvenimus. Todėl mes, mokydamiesi nuotaikingų dainelių, šokių, muzikinių žaidimų, kartu ir kuriame, improvizuojame, ieškome kiekvienam vaikui tinkamiausių muzikavimo formų, išlaisvinančių jų muzikalumą, vaizduotę ir kūrybiškumą“.

9 (1) 8 6 7


Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

3 pamokėlių mozaika 
(„Pažink pasaulį“ + dailė, keramika + teatriukas)
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
1 k./sav. 90 min60 €/mėn.
Bandomoji 3 pamokėlių mozaika  90 min16 €
Vienkartinės 3 pamokėlių mozaikos be sutarties 90 min20 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus.)

Nurodytos pamokėlių mozaikos keičiasi kiekvieną šeštadienį.

3 pamokėlių mozaika
(Anglų k. + dailė, keramika + teatriukas)
(„Pažink pasaulį“ + dailė, keramika + muzika)
1 k./sav.Šeštadieniais10.00 – 11.30

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt