Muzika

Ūla Zemeckytė

„Esu muzikė, baigusi Šilalės meno mokyklą bei Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją. Vėliau studijas tęsiau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijau choro dirigavimo bei meno pedagogikos bakalauro išsilavinimą. Šiuo metu mokausi magistrantūroje, o greta studijų dirbu su vaikais bei dainuoju profesionaliame Vilniaus savivaldybės kameriniame chore „Jauna muzika“, vokaliniame ansamblyje „Duodeco“, muzikos kolektyve „Melos“. Savo pedagoginę bei meninę veiklą nuolat tobulinu įvairiuose meistriškumo kursuose. Visa tai man padeda profesionaliai ir turiningai meile muzikai dalintis su mažaisiais mūsų studijos mokinukais.

Muzika – neatsiejama visų mūsų gyvenimo dalis. Pastebėjau, kad ji tarsi kerai traukia vaikučių dėmesį ir užburia juos savo džiaugsmingumu, įvairove, turiningumu. Savo pamokėlėse siekiu, kad mano mokinukai pajustų muzikavimo džiaugsmą ir muzikos, judesio pagalba mokytųsi išreikšti savo emocijas, jausmus, įspūdžius bei išgyvenimus. Todėl mes, mokydamiesi nuotaikingų dainelių, šokių, muzikinių žaidimų, kartu ir kuriame, improvizuojame, ieškome kiekvienam vaikui tinkamiausių muzikavimo formų, išlaisvinančių jų muzikalumą, vaizduotę ir kūrybiškumą“.

9 (1) 8 6 7


Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

3 pamokėlių mozaika 
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
1 k./sav. 90 min60 €/mėn.
Bandomoji 3 pamokėlių mozaika  90 min16 €
Vienkartinės 3 pamokėlių mozaikos be sutarties 90 min20 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus.)

Nurodytos pamokėlių mozaikos keičiasi kiekvieną šeštadienį.

3 pamokėlių mozaika
(Anglų k. + dailė, keramika + teatriukas)
1 k./sav.Šeštadieniais10.00 – 11.30

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt