Muzika

Edita Tumasonytė

„Esu kilusi iš muzikalios šeimos, todėl muzika mane lydi nuo pat vaikystės. 11 metų mokiausi Vilniaus chorinio dainavimo mokykloje „Liepaitės“, vėliau Vilniaus kolegijoje baigiau Vaikystės pedagogikos studijas. Šiuo metu Vytauto Didžiojo universitete studijuoju švietimo vadybą. Visada žinojau, kas dirbti su vaikais – mano pašaukimas. Kiekviena diena su jais – tai ne tik nauji iššūkiai ir atradimai, bet ir savo asmeninių savybių tobulinimas. Dabar jau žinau, kad vaikai – geriausi mano mokytojai, nes mokydama juos, nuolat mokausi ir pati.

Muzika – neatsiejama visų mūsų gyvenimo dalis. Pastebėjau, kad ji tarsi kerai traukia vaikučių dėmesį ir užburia juos savo džiaugsmingumu, įvairove, turiningumu. Savo pamokėlėse siekiu, kad mano mokinukai pajustų muzikavimo džiaugsmą ir muzikos, judesio pagalba sugebėtų išreikšti savo emocijas, jausmus, įspūdžius bei išgyvenimus. Todėl mes, mokydamiesi nuotaikingų dainelių, šokių, muzikinių žaidimų, kartu ir kuriame, improvizuojame, ieškome kiekvienam vaikui tinkamiausių muzikavimo formų, išlaisvinančių jų muzikalumą, vaizduotę ir kūrybiškumą“.

9 (1) 8 6 7


Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

3 pamokėlių mozaika 
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
(„Pažink pasaulį“ + dailė, keramika + teatriukas)
1 k./sav. 90 min60 €/mėn.
Bandomoji 3 pamokėlių mozaika  90 min16 €
Vienkartinės 3 pamokėlių mozaikos be sutarties 90 min20 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus.)

Nurodytos pamokėlių mozaikos keičiasi kiekvieną šeštadienį.

3 pamokėlių mozaika
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
(„Pažink pasaulį“ + dailė, keramika + teatriukas)
1 k./sav.Šeštadieniais10.00 – 11.30

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt