Teatriukas

Jolita Kalesnykienė

„Vaikai ir jų šypsenos – neatsiejama mano gyvenimo dalis. Jau būdama paauglė nusprendžiau, jog savo gyvenimą pašvęsiu vaikams, todėl Vilniaus kolegijoje drąsiai pasirinkau ir baigiau ikimokyklinio ir pradinio ugdymo studijų programą. Ir dabar, dirbdama du vaikais, nuolat tuo džiaugiuosi…Man patinka jų akutėmis stebėti įdomų bei nuolat kintantį pasaulį, kartu su jais džiaugtis ne tik naujais atradimais, bet ir paprastais, mažais dalykais.

Mano vedamose teatriuko pamokėlėse persikeliame paslaptingą ir užburiantį pasakų bei fantastinių istorijų pasaulį. Mažieji artistai turi puikią progą pasijausti tikrais aktoriais ir vaidinti įvairiais būdais: persirengę patys, šešėliais, lėlėmis, pantomima. Tokia veikla turtina jų mąstymą ir žodyną, lavina rišlų, raiškų kalbėjimą, vaizduotę ir kūrybiškumą, sceninį judesį bei aktorinius gebėjimus. Kartu mokomės dirbti komandoje ir diskusijos pagalba rasti sprendimą įvairiose situacijose“.

 7 6 5 8

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

3 pamokėlių mozaika 
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
(„Pažink pasaulį“ + dailė, keramika + teatriukas)
1 k./sav. 90 min60 €/mėn.
Bandomoji 3 pamokėlių mozaika  90 min16 €
Vienkartinės 3 pamokėlių mozaikos be sutarties 90 min20 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus.)

Nurodytos pamokėlių mozaikos keičiasi kiekvieną šeštadienį.

3 pamokėlių mozaika
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
(„Pažink pasaulį“ + dailė, keramika + teatriukas)
1 k./sav.Šeštadieniais10.00 – 11.30

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt