Teatriukas

Rasa Žydelytė

„Išaugau penkių vaikų šeimoje. Kadangi esu vyriausia, tai buvimas tarp vaikų, rūpinimasis jais, mane lydi visą gyvenimą. Paaugusi supratau, kad tai – mano pašaukimas. Kiekviena diena, praleista tarp mažų žmogučių – tai ne tik nauji iššūkiai ir atradimai, bet ir savo asmeninių savybių tobulinimas. Dabar jau žinau, kad vaikai – geriausi mano mokytojai, nes mokydama juos, nuolat mokausi ir pati.

Mano vedamose teatriuko pamokėlėse persikeliame paslaptingą ir užburiantį pasakų bei fantastinių istorijų pasaulį. Mažieji artistai turi puikią progą pasijausti tikrais aktoriais ir vaidinti įvairiais būdais: persirengę patys, šešėliais, lėlėmis, pantomima. Tokia veikla turtina jų mąstymą ir žodyną, lavina rišlų, raiškų kalbėjimą, vaizduotę ir kūrybiškumą, sceninį judesį bei aktorinius gebėjimus. Kartu mokomės dirbti komandoje ir diskusijos pagalba rasti sprendimą įvairiose situacijose“.

 7 6 5 8

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

3 pamokėlių mozaika 
(„Pažink pasaulį“ + dailė, keramika + teatriukas)
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
1 k./sav. 90 min60 €/mėn.
Bandomoji 3 pamokėlių mozaika  90 min16 €
Vienkartinės 3 pamokėlių mozaikos be sutarties 90 min20 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus.)

Nurodytos pamokėlių mozaikos keičiasi kiekvieną šeštadienį.

3 pamokėlių mozaika
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
(„Pažink pasaulį“ + dailė, keramika + teatriukas)
1 k./sav.Šeštadieniais10.00 – 11.30

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt