Fortepijonas

Nerija Vasiliauskienė

„Užaugau muzikų šeimoje, todėl fortepijono garsai mane lydi nuo pat gimimo. Baigusi muzikos mokyklą, sekdama tėvelių pėdomis, mokiausi J. Gruodžio konservatorijoje. Vėliau fortepijono studijas tęsiau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje,  įgijau muzikos pedagogikos magistro laipsnį.  Dabar esu labai mylinti savo darbą mokytoja metodininkė, turinti 19 metų fortepijono dėstymo patirtį. Su savo mokiniais aktyviai dalyvauju įvairiuose renginiuose, turime nemažai laimėjimų  konkursuose.

Fortepijonas – nuostabus muzikos instrumentas, pasižymintis gražiu tembru, plačiu diapazonu, įvairaus repertuaro atlikimo galimybėmis. Norėčiau, kad mano mokiniai pamiltų šį instrumentą ir, baigę lankyti pamokas, neuždarytų fortepijono dangčio visam laikui. Savo pamokose siekiu atskleisti mokiniams muzikavimo džiaugsmą bei įdiegti ilgalaikius natų skaitymo ir skambinimo fortepijonu įgūdžius, kurie padėtų šiuo procesu mėgautis visą gyvenimą“.

nerija_02 1101443DSC_00112

Laura Raudžiuvienė

„Baigiau M .K. Čiurlionio menų mokyklą, vėliau – Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kurioje gavau magistro laipsnį. Jau 14 metų dirbu fortepijono mokytoja ir akompaniatore. Pastebėjau, kad muzikos mokymasis skatina vaikus tobulėti įvairiose gyvenimo srityse, jie tampa kūrybingi ir smalsūs. Dirbant su vaikais, man svarbiausia – tarpusavio pagarba ir šiltas bendravimas. Savo pamokose siekiu, kad mokiniai kuo plačiau pažintų muzikos pasaulį ir jį pamiltų, o vėliau džiugintų save ir kitus savo pasiektais rezultatais“.

DSC_1051Файл 00209DSC_0917P1110356 (1)
Veidukui 2

Indrė Matuzienė

„Mano pažintis su muzikos pasauliu prasidėjo M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Vėliau, laimėjusi stipendiją Jungtinėse Amerikos Valstijose, mokslus tęsiau Mičigano „Interlocheno menų akademijoje“ ir Klivlendo muzikos institute. Grįžusi į gimtinę, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgyjau pedagogo kvalifikaciją.

Fortepijono meno vaikus mokau jau  9 metus. Per šį laikotarpį įsitikinau, kad sėkmę pedagoginiame darbe lemia mokinio ir mokytojo tarpusavio pasitikėjimas, nuoširdus bendravimas ir nuolatinis žavėjimasis mokymosi procesu. Nors kartu su mokiniais aktyviai dalyvaujame įvairiuose renginiuose, turime laimėjimų ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, tačiau didžiausias pasiekimas man – tai kiekvieno vaiko asmeninių tikslų įgyvendinimas, individualių iššūkių įveikimas ir didelis džiaugsmas supratus, kad nieko nėra neįmanomo!“.

 Po aprašymu 1 Po aprašymu 2 

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys).

Fortepijono pamokos yra individualios.

Fortepijonas1 k./sav.45 min48 €/mėn.
Fortepijonas2 k./sav.30 min68 €/mėn.
Fortepijonas2 k./sav.45 min88 €/mėn.
Bandomoji pamoka 30 min   9 €
Bandomoji pamoka 45 min 13 €
Vienkartinės pamokos be sutarties 30 min 11 €
Vienkartinės pamokos be sutarties 45 min 16 €

Tvarkaraštis

Fortepijono pamokų laikas derinamas individualiai tel.868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt