Gitara

mok (1) (1)

Martin Majorov

„Esu džiazo gitaristas ir kompozitorius. Šiuo instrumentu groti paskatino tėvai, kurie yra profesionalūs šokėjai. Nuo 10 metų mokiausi skambinti klasikine gitara Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje. Po to baigiau džiazo studijas Olandijos Prince Claus konservatorijoje. Esu mokęsis pas pasaulyje žinomus gitaros profesionalus – Joachim Schoenecker (Vokietija), Frank Wingold (Vokietija), Jonathan Kreisberg (JAV) ir Paul Bollenback (JAV). Be to, dalyvavau žymių JAV džiazo muzikantų – Peter Bernstein, Lage Lund, Don Braden, Tim Armacost , Alex Sipiagin, Adam Nussbaum, David Berkman – meistriškumo kursuose.

Šiuo metu aktyviai užsiimu kūrybine veikla, muzikos įrašais ir dalyvauju įvairiuose Lietuvos ir Europos  tarptautiniuose projektuose. Be džiazo, domiuosi klasikinės gitaros, brazilų muzika bei įvairiais šiuolaikinės muzikos sub-žanrais.

Pedagoginį darbą su įvairaus amžiaus mokiniais dirbu jau 5 metus. Savo pamokose juos mokau gitaros grojimo pagrindų (rankų pastatymo, harmonijos ir melodijos žinių), improvizacijos, supažindinu su klasikiniu, pop, džiazo repertuaru. Iki šiol nesutikau dar nei vieno mokinio, kuriam nereikėtų individualaus dėmesio ir programos. Todėl, atsižvelgdamas į kiekvieno mokinio poreikius ir gebėjimus, pritaikau skirtingą mokymo metodiką.“

 

 
Untitled

Dominykas Norkūnas

„Groti gitara yra labai smagu, o jeigu moki ja groti – dar smagiau!

Pirmąjį muzikinį išsilavinimą gavau Vilniaus muzikos mokykloje „Ąžuoliukas“. Baigus klasikinę muzikos mokyklą, mane sudomino elektrinė gitara ir plačios jos galimybės. Vilniaus kolegijos Menų fakultete baigiau Ritminės muzikos katedros populiariosios muzikos specialybę. Erasmus programos dėka mokiausi gitaros ir skandinaviškos pedagogikos subtilybių Danijos The Royal Academy of Music.

Grodamas su elektronikos grupėmis „Glasshous“ , „Sillycut“ , bliuzroko grupe „Such‘a‘Trip“ esu pasirodęs daugelyje populiarių Lietuvos festivalių, tokių kaip „Granatos Live“, „Saulėtosios Naktys“, „Visagino country“, Karklės festivalis, o su eksperimentinio džiazo grupe „N-atomic trio“ dalyvavau „Vilnius Jazz“ festivalyje. Esu bendradarbiavęs su „Lietuvos balse“ dalyvavusiomis vokalistėmis Egle Gadeikyte ir Jekaterina Pranevič. 2015m. muzikos prekių salono Tamsta organizuotame konkurse ,,Tamsta‘Guitar day“ acoustic/jazz kategorijoje laimėjau I vietą. Šiuo metu aktyviai muzikuoju su „N-Atomic Trio“, „D&M duo“ ir džiazo vokaliste Aušra Paliuše.

Savo pamokų metu stengiuosi formuoti taisyklingus mokinių skambinimo gitara įgūdžius ir ugdyti jų muzikinį mąstymą. Mokau solo atlikimo ir akompanavimo. Muzikos stilius parenkamas atsižvelgiant į mokinių norus ir galimybes“.

 

 5 6 7
1618694_10152217040826590_626985245_n (1) (1)

Deimantas Balys

„Gitara groju nuo 12 metų. Mano pirmasis mokytojas buvo Valdas Grenda. Supratęs, kad atradau savo kelią, baigiau J. Tallat-Kelpšos konservatoriją ir kurį laiką gitaros grojimo meno mokiausi Danijos neformalaus ugdymo įstaigoje Musik og Teaterhøjskolen. Grižęs įstojau į Vilniaus kolegijos Menų fakulteto Ritminės muzikos katedros populiariosios muzikos specialybę. Erasmus programos dėka metus laiko mokiausi Danijos The Royal Academy of Music. Šiuo metu tęsiu bakalauro studijas Vilniaus kolegijoje.

Nuolat  dalyvauju įvairaus pobūdžio muzikiniuose projektuose. Esu grojęs bliuzroko grupėję „Such‘a‘Trip“, grupėse „Jazz R&B“, „Soul Syrup“, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos bigbende bei modernaus modalinio džiazo grupėję „TribalVibe“. Šiame kolektyve buvau pagrindinis improvizuotojas ir kompozitorius. Esu dalyvavęs festivaliuose „PIN dienos’15“, „Kaunas Jazz’15“ bei „Saeby Jazzfestival“ Danijoje.

Šiuo metu bendradarbiauju su jazz/soul/R&B grupe „Makin’ Colors“, su tarptautinio džiazo vokalistų konkurso „Jazz voices – 2012“ laimėtoja Gina Kazlauskaite bei vadovauju dviem muzikiniams  ansambliams – „Deimantas Jurevičius trio“ ir „Demami“.

Savo pamokose mokau taisyklingų skambinimo gitara įgūdžių, supažindinu su muzikos teorijos pagrindais. Stengiuosi mokiniams perteikti tikrąsias ir labiausiai žavinčias šio instrumento savybes. Mokau tiek akompanavimo pagrindų, tiek solinio atlikimo meno. Dėstomas muzikos stilius priklauso nuo pageidavimų.“

 

 

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Gitaros grupinė pamoka1 k./sav.45 min36 €/mėn.
Gitaros grupinė pamoka2 k./sav.45 min60 €/mėn.
Gitaros individuali pamoka1 k./sav.45 min48 €/mėn.
Gitaros individuali pamoka2 k./sav.30 min68 €/mėn.
Gitaros individuali pamoka2 k./sav.45 min88 €/mėn.
Gitaros individuali ir grupinė pamoka2 k./sav.30 min ir 45 min64 €/mėn.
Gitaros individuali ir grupinė pamoka2 k./sav.45 min ir 45 min74 €/mėn.
Bandomoji gitaros grupinė pamoka 45 min10 €
Bandomoji gitaros individuali pamoka 30 min9 €
Bandomoji gitaros individuali pamoka 45 min13 €
Vienkartinės grupinės pamokos be sutarties 45 min13 €
Vienkartinės individualios pamokos be sutarties 30 min11 €
Vienkartinės individualios pamokos be sutarties 45 min16 €

Tvarkaraštis

Gitaros pamokų laikas derinamas individualiai tel. 868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt