Šokio teatras (iki 10 m.)

Dovilė Rostovskytė

„Esu Vilniaus kolegiją baigusi muzikinio teatro aktorė. Mano kurso vadovai buvo Jūratė Vilūnaitė ir Andrius Bialobžeskis. Nuo mažens mėgstu šokti, vaidinti ir dainuoti. Mokiausi įvairiausių šokių: džiazo, stepo, gatvės, šiuolaikinio bei klasikinio šokio pagrindų. Man dėstė puikūs mokytojai: A. Ramanauskaitė, V. Jankauskas, Z. Dulinksienė, J. Tichonov. Esu šokusi Jūratės Sodytės, Dovilės Lisauskienės režisuotuose ir kituose spektakliuose, su kuriais pasirodėme „PIN dienose“, kultūros bare „Kablys“, „Domino“ teatre. Esu dirbusi vadove emocinio ugdymo stovykloje „Z Vaikas“. Nuolat tobulinu savo vaidybos meną ir šokį, dalyvaudama įvairiuose mokymuose ne tik Lietuvoje, bet ir „The Actors Space“ Barselonoje.

Nors mokiausi įvairiausių šokių, bet judesių laisvumu ir galimybe panaudoti savo vaizduotę, mane ypatingai žavi šiuolaikinis šokis, kuris yra tarsi šokio ir teatro kombinacija. Todėl vaikus šokių pagrindų ir scenos judesio mokau žaidimų ir improvizacijos pagalba. Siekiu, kad jie ne tik gerai praleistų laiką, bet ir ugdytų savo kūrybiškumą, vaizduotę, koncentraciją, ritmo pojūtį ir erdvės pajutimą, kartu tobulintų judesių grakštumą, taisyklingą kojų bei nugaros laikyseną, kūno lankstumą, sustiprėtų fiziškai ir labiau pasitikėtų savimi“.

9 57

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Šokio teatras1 k./sav.60 min40 €/mėn.
Bandomoji šokio teatro pamoka 45 min11 €
Vienkartinės šokio teatro pamokos be sutarties 45 min15 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus.)

Šokio teatras1 k./sav.Antradieniais17.15 – 18.15

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt