Šiuolaikinių šokių pamokos (iki 10 m.)

Karolinos foto prie aprašymo (1)

Karolina Auglytė

„Esu Vilniaus kolegiją baigusi šokio pedagogė, šiuo metu siekianti choreografės magistro laipsnio Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Su šiuolaikiniu šokiu  susipažinau būdama vos devynerių. Per šiuos 12 metų dalyvavau daugybėje šiuolaikinio šokio festivalių ir konkursų (,,Norim kilt‘‘, ,,Shock academia‘‘, ,,Bičių sąskrydis‘‘, ,,Tebūnie naktis‘‘, ,,Pin diena‘‘), keliuose V. Čekasino spektakliuose. Nuolat  gilinau žinias įvairiuose seminaruose, kuriuos vedė skirtingų pasaulio šalių mokytojai, tokie kaip I. Sera, K. Kusuda, I. Sharabi, N. Wollny. Buvau  ne vieno šokio spektaklio ir pasirodymo kūrėja bei atlikėja, šią veiklą sėkmingai tęsiu ir dabar. Nuolat tobulinu ne tik šiuolaikinių šokių technikas, bet daug dėmesio skiriu ir  kitiems šokių stiliams. Panaudodama turimas žinias, kuriu savitą, naują judėjimą.

Šokių pamokėlės vaikų vystymuisi yra labai naudingos, nes ugdo kūrybiškumą, muzikos charakterio ir  ritmo pojūtį, taisyklingą kojų bei nugaros laikyseną, kūno lankstumą. Savo pamokose vaikus šokių pagrindų mokau  žaidimų ir improvizacijos pagalba. Daug dėmesio skiriu jaukios atmosferos sukūrimui, siekiu, kad šokdami vaikai ne tik gerai praleistų laiką, bet ir sustiprėtų fiziškai, taptų drąsesni, mokytųsi  bendrauti bei pasitikėti  savimi“.

Karolinos foto po aprašymu 1 (1) Karolinos foto po aprašymu 2 (1)

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Šiuolaikinių šokių pamokos1 k./sav.45 min36 €/mėn. 
Bandomoji pamoka 45 min10 €
Vienkartinės šokių pamokos be sutarties 45 min13 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus.)

Šiuolaikinių šokių pamokos1 k./sav.Pirmadieniais18.15 – 19.00

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt