Muzikos pamokėlės

Ramunė Dačinskienė

„Gimiau ir užaugau labai meniškoje ir draugiškoje muzikantų, poetų ir dailininkų šeimoje, kurios namuose nuolat lankydavosi įvairūs menininkai, kur netilo dainos ir muzika. Žvakių šviesoje klausydavausi aktorių ir poetų skaitomų eilių, regėdavau atidarytus molbertus ir dailininkų sukurtus naujausius paveikslus, o kompozitoriai kūrė dainas pagal tėčio sukurtas eiles. Menas buvo oras, kuriuo kvėpavau… Turėjau ir kitus didelius potraukius – tai vaikai ir gamta. Buvau visų jaunesnių kiemo vaikų auklė, laukdavau, kol kuri nors kaimynė leis panešioti jos kūdikėlį. O jei mažų vaikų kieme nebūdavo, lėkdavau į mišką pasidžiaugti gamta…

Anksti pradėjau skambinti pianinu, užaugusi baigiau Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistro studijas, ir jau virš 20 metų su didžiausia meile dirbu fortepijono mokytoja. Auginu savo tris vaikus, kuriems norėjau dovanoti tokią pat dvasiškai turtingą vaikystę, kokią turėjau pati. Tačiau pastebėjau, kad man trūksta žinių, kaip nuo mažų dienų ugdyti vaikų meninius gebėjimus, kaip įskiepyti neblėstančią meilę muzikai, šokiui, poezijai, teatrui, kaip išmokyti juos klausyti, girdėti, kurti ir džiaugtis meno lobiais. Todėl daug mokiausi: domėjausi įvairiomis metodikomis, lankiau ankstyvojo muzikinio ugdymo kursus, seminarus, kaupiau repertuarą, ir dabar jau penkerius metus drąsiai dalinuosi savo žiniomis su kitomis mamytėmis ir jų vaikučiais.

Savo vedamose pamokėlėse siekiu atskleisti nepaprastai įdomų ir turtingą muzikos garsų pasaulį, kuriame galima važinėtis nuo kalniukų, purtyti kriaušes, stebėti paukščiukus ir lapę, prausti kiškučius ir migdyti švelnų katinėlį, virti muzikinę košę bei daugybę kitų dalykų. Klausomės, kaip muzika mums seka pasakas, kuriame, judame, ritmuojame, šokame, mokomės dainelių ir žaidimų, kurie žadina vaizduotę, lavina klausą, kalbą, dėmesį, koordinaciją, o svarbiausia – teikia didelį džiaugsmą“.

  7 4 5 6
 

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Muzikos pamokėlės1k./sav.30min28 €/mėn. 
Bandomoji muzikos pamokėlė 30min 8 €
Vienkartinės muzikos pamokėlės be sutarties 30min10 €
2 pamokėlių mozaika
(Muzika + dailė, keramika)
1k./sav.60min44 €/mėn.
Bandomoji 2 pamokėlių mozaika 
(Muzika + dailė, keramika)
 60min12 €
Vienkartinės 2 pamokėlių mozaikos 
(Muzika + dailė, keramika) be sutarties
 60min15 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali  keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus).

Muzikos pamokėlės 1 k./sav.Penktadieniais11.30 – 12.00
2 pamokėlių mozaika
(Muzika + dailė, keramika)
1 k./sav.Penktadieniais11.00 – 12.00 

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt