Muzika

Eglė Povilaitienė

„Muzikuoti su pačiais mažiausiais vaikučiais svajojau dar pati būdama maža mergaite. Todėl tikslingai pasirinkau studijas Vilniaus J.Tallat-Kelpšos konservatorijoje, o vėliau baigiau muzikos bakalaurą ir magistrantūrą Vilniaus edukologijos universitete. Taigi, dabar esu savo svajonę įgyvendinusi kūrybiška, energinga, artima naujovėms ir labai laiminga mokytoja ekspertė, turinti 18 metų darbo patirtį. Esu daugkartinė muzikinių festivalių, konkursų, konferencijų ir projektų dalyvė, organizatorė, vedėja bei vertinimo komisijų narė, nuolat tobulinuosi įvairiuose kursuose ir seminaruose. Esu sudariusi ir išleidusi dainelių vaikams rinkinį „Dainų karuselė” bei autorinę dainų knygelę – „Dainelės taku”. Didelė meilė savo darbui ir įgyta patirtis leidžia drąsiai teigti, kad ankstyvasis muzikinis ugdymas yra be galo svarbus, padedantis ugdyti ne tik muzikinius gebėjimus, intelektą, dėmesį, vaizduotę bei kūrybiškumą, bet kartu sprendžiantis vaikučių emocinius, fizinius, socialinius aspektus, lavinantis kalbinę raišką, gebėjimą mąstyti, spręsti, analizuoti ir vertinti.

Susitikimuose su savo mažaisiais mokinukais stengiuosi sukurti kuo jaukesnę muzikinę aplinką, kurioje jie jaustųsi laukiami, saugūs bei mylimi. Pamokėlių metu mes judame, ritmuojame, skanduojame, klausomės muzikos, šokame, vaidiname, grojame, improvizuojame, mokomės smagių dainelių ir žaidimų, kuriuos tėveliai gali lengvai pritaikyti ir namuose. Pati esu mama, todėl žinau, kiek smagių emocijų muzikuodami kartu gali patirti ir mažyliai, ir jų tėveliai. Mūsų laukia šiltos ir jaukios šeimyninės pamokėlės, kuriose dalinamės teigiamomis emocijomis, dainomis ir šypsenomis, o svarbiausia – augame kartu su muzika.”

  04 111320171218_112004 IMG_1451 14

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Muzika1 k./sav.35 min32 €/mėn. 
Bandomoji muzikos pamokėlė 35 min 9 €
Vienkartinės muzikos pamokėlės be sutarties 35 min11 €
2 pamokėlių mozaika
(Muzika + dailė, keramika)
1 k./sav.70 min56 €/mėn.
Bandomoji 2 pamokėlių mozaika 
(Muzika + dailė, keramika)
 70 min15 €
Vienkartinės 2 pamokėlių mozaikos 
(Muzika + dailė, keramika) be sutarties
 70 min18 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali  keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus).

Muzika1 k./sav.Trečiadieniais10.30 – 11.00
2 pamokėlių mozaika
(Muzika + dailė, keramika)
1 k./sav.Trečiadieniais10.30 – 11.30 

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt