Teminės muzikos pamokėlės

Justina

Justina Germanovič

„Augau muzikalioje šeimoje, todėl muzika lydi mane nuo pat vaikystės. Būdama septynerių, įstojau į A. Raudonikio meno mokyklą, kurioje pastebėjau, kad muzika yra labai artima mano sielai ir padeda išreikšti save. Todėl, baigusi meno mokyklą, nusprendžiau savo gyvenimą ir toliau sieti su muzika. J. Tallat – Kelpšos konservatorijoje mokiausi jazz bei pop muzikos dainavimo, o šiuo metu studijuoju pedagogiką Lietuvos edukologijos universitete.

Jau trejus metus bendradarbiauju su tarptautiniu gospelo muzikos projektu „United Voices“. Jame mokau Lietuvos edukologijos universiteto chorą atlikti kūrinius kartu su amerikiečių choru ir gyvo garso grupe. Nuolat koncertuoju, tobulinuosi įvairiuose muzikinio ugdymo seminaruose, konferencijose.

Man labai patinka dirbti su vaikais. Tai lyg naujas popieriaus lapas, kuriame galima nupiešti daug nuostabių dalykų… Šiltų ir jaukių pamokėlių metu dalinamės teigiamomis emocijomis ir šypsenomis, klausomės muzikos ir patys muzikuojame, judame, improvizuojame, mokomės smagių dainelių, skanduočių bei žaidimų. Siekiu muzikos pagalba dar labiau sustiprinti šeimos narių – tėvelių ir vaikučių, broliukų ir sesučių, senelių ir anūkėlių – tarpusavio ryšį bei perteikti jiems bendro muzikavimo džiaugsmą.“

 3 2 1 4
 

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Teminės muzikos pamokėlės1k./sav.
2k./sav.
30min25 €/mėn.
45 €/mėn. 
Bandomoji teminė muzikos pamokėlė 30min7 €
Vienkartinės teminės muzikos pamokėlės be sutarties 30min9 €
2 pamokėlių mozaika
(Muzika + dailė, keramika)
1k./sav.
2k./sav.
60min44 €/mėn.
80 €/mėn.
Bandomoji 2 pamokėlių mozaika 
(Muzika + dailė, keramika)
 60min12 €
Vienkartinės 2 pamokėlių mozaikos 
(Muzika + dailė, keramika) be sutarties
 60min15 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali  keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus).

Teminės muzikos pamokėlės 2 k./sav.Pirmadieniais
Trečiadieniais
11.00 – 11.30
18.15 – 18.45
2 pamokėlių mozaika
(Muzika + dailė, keramika)
2 k./sav.Pirmadieniais
Trečiadieniais
10.30 – 11.30
17.45 – 18.45 

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt