Muzika

Skaistė Garbašauskienė

„Muzikuoju nuo mažens. Baigiau M.K. Čiurlionio menų mokyklą ir Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Vėliau Lietuvos edukologijos universitete įgijau muzikos edukologijos magistro laipsnį. Esu dirbusi berniukų choro „Sakalėlis” solfedžio ir dainavimo mokytoja, Vilniaus Jėzuitų gimnazijos jaunių choro vadove, meninio ugdymo pedagoge vaikų darželiuose. Atlikau pagrindinius vaidmenis A. R. Kalvelio aktorių trupėje, kur spektaklius vaikams rodėme visoje Lietuvoje. Daug metų dainavau ansamblyje „A cappella“ ir Vilniaus savivaldybės profesionaliame chore „Jauna muzika“, dalyvavome įvairiuose koncertuose, konkursuose ir projektuose.

Muzikuoti su mažyliais ir jų mamytėmis – nuostabi ir įdomi patirtis. Pamokėlių metu vaikučiai po truputį susipažįsta su turtingu ir kerinčiu muzikos garsų pasauliu, kuriame jie patiria begalinį kūrybos, saviraiškos ir muzikavimo džiaugsmą. Mes nuoširdžiai dalinamės teigiamomis emocijomis ir šypsenomis, smagiai judame, ritmuojame ir skanduojame, šokame, grojame, klausomės muzikos ir improvizuojame, mokomės smagių dainelių ir žaidimų, kuriuos galima lengvai pritaikyti ir namuose. Pati esu mama, todėl žinau, kiek gražių emocijų kartu muzikuodami gali patirti ir mažyliai, ir jų tėveliai. Mūsų laukia šiltos ir jaukios šeimyninės pamokėlės, sustiprinančios mamų ir vaikų tarpusavio ryšį per patį natūraliausią muzikavimą – dainavimą“.

  04 111320171218_112004 IMG_1451 14 14

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Muzika1 k./sav.45 min40 €/mėn. 
Bandomoji muzikos pamokėlė 45 min11 €
Vienkartinės muzikos pamokėlės be sutarties 45 min15 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali  keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus).

Muzika1 k./sav.Trečiadieniais11.00 – 11.45

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt