3 pamokėlių mozaikos

Dailė, keramika

Živilė Jackūnaitė-Šantarienė

„Esu grafinio dizaino specialistė bei dailės mokytoja. Ilgą laiką dirbdama dizainere reklamos srityje, brandinau ir tobulinau savyje laisvą ir kūrybišką asmenybę. Vėliau ėmiausi Lietuvos edukologijos universitete jau seniai įgytos dailės mokytojos profesijos. Šios dvi mano veiklos neatsiejamos nuo kūrybos.

Mažos rankelės vedamas pieštukas brėžia pirmuosius štrichus popieriaus lape…Taškeliai, linijos, dėmės, spalvos jungiasi į visumą, vaiko veidelį papuošia šypsena…Laisvo ir kūrybiško žmogaus ugdymas, pažadinant jo vaizduotę ir perduodant savo žinias, tobulėjimas drauge su vaiku – tai nuostabios dovanos, kurias gaunu, būdama su jaunaisiais dailininkais“.

 3 IMG_0978 20190601_1122081

„Pažink pasaulį“, muzika

Jolita Kalesnykienė

„Vaikai ir jų šypsenos – neatsiejama mano gyvenimo dalis. Jau būdama paauglė nusprendžiau, jog savo gyvenimą pašvęsiu vaikams, todėl dirbdama su jais, nuolat tuo džiaugiuosi…Man patinka jų akutėmis stebėti įdomų bei nuolat kintantį pasaulį, kartu su jais džiaugtis ne tik naujais atradimais, bet ir paprastais, mažais dalykais.

Mano vedamose „Pažink pasaulį“ pamokėlėse vaikučiai tyrinėdami ir eksperimentuodami suvokia, koks įdomus, įvairus ir turtingas yra mus supantis pasaulis, o mes – to didelio pasaulio dalis. Nagrinėjant įvairias temas, stengiuosi pažadinti jų smalsumą ir pastabumą, lavinti matematinius gebėjimus, sugebėjimą ieškoti atsakymų į iškilusius klausimus. Man gera stebėti, kaip jie moka džiaugtis ne tik naujais atradimais ar pavykusiais bandymais, bet ir nedidele sėkme, maža naujiena ar netikėta smulkmena. O tai, kad mano pagalba jie po truputį išmoksta dar ir akademinių dalykų, man nuolat teikia didelį džiaugsmą ir motyvaciją.

Muzika – neatsiejama visų mūsų gyvenimo dalis. Pastebėjau, kad ji tarsi kerai traukia vaikučių dėmesį ir užburia juos savo džiaugsmingumu, įvairove, turiningumu. Savo pamokėlėse siekiu, kad mano mokinukai pajustų muzikavimo džiaugsmą ir muzikos, judesio pagalba mokytųsi išreikšti savo emocijas, jausmus, įspūdžius bei išgyvenimus. Todėl mes, mokydamiesi nuotaikingų dainelių, šokių, muzikinių žaidimų, kartu ir kuriame, improvizuojame, ieškome kiekvienam vaikui tinkamiausių muzikavimo formų, išlaisvinančių jų muzikalumą, vaizduotę ir kūrybiškumą“.

 5 1 3 4

Anglų kalba, teatriukas

Rasa Žydelytė

„Išaugau penkių vaikų šeimoje. Kadangi esu vyriausia, tai buvimas tarp vaikų, rūpinimasis jais, mane lydi visą gyvenimą. Paaugusi supratau, kad tai – mano pašaukimas. Kiekviena diena, praleista tarp mažų žmogučių – tai ne tik nauji iššūkiai ir atradimai, bet ir savo asmeninių savybių tobulinimas. Dabar jau žinau, kad vaikai – geriausi mano mokytojai, nes mokydama juos, nuolat mokausi ir pati.

Savo anglų kalbos žinias ištobulinau pusę metų gyvendama Anglijoje. Ten būdama pastebėjau, kad užsienio kalba geriausiai įsisavinama ją naudojant kasdienėse situacijose. Todėl mano vedamų anglų kalbos pamokėlių metu jos mokysimės ne kaip mokyklos suole, o žaidimų, dainelių, bendravimo bei smagių situacijų pagalba.

Mano vedamose teatriuko pamokėlėse persikeliame paslaptingą ir užburiantį pasakų bei fantastinių istorijų pasaulį. Mažieji artistai turi puikią progą pasijausti tikrais aktoriais ir vaidinti įvairiais būdais: persirengę patys, šešėliais, lėlėmis, pantomima. Tokia veikla turtina jų mąstymą ir žodyną, lavina rišlų, raiškų kalbėjimą, vaizduotę ir kūrybiškumą, sceninį judesį bei aktorinius gebėjimus. Kartu mokomės dirbti komandoje ir diskusijos pagalba rasti sprendimą įvairiose situacijose“.

 8 9 15 7

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

3 pamokėlių mozaika 
(„Pažink pasaulį“ + dailė, keramika + teatriukas)
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
1 k./sav. 90 min60 €/mėn.
Bandomoji 3 pamokėlių mozaika  90 min16 €
Vienkartinės 3 pamokėlių mozaikos be sutarties 90 min20 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus.)

Nurodytos pamokėlių mozaikos keičiasi kiekvieną šeštadienį.

3 pamokėlių mozaika
(„Pažink pasaulį“ + dailė, keramika + teatriukas)
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
1 k./sav.Šeštadieniais10.00 – 11.30

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt