3 pamokėlių mozaika

Dailė, keramika

Živilė Jackūnaitė-Šantarienė

„Esu grafinio dizaino specialistė bei dailės mokytoja. Ilgą laiką dirbdama dizainere reklamos srityje, brandinau ir tobulinau savyje laisvą ir kūrybišką asmenybę. Vėliau ėmiausi Lietuvos edukologijos universitete jau seniai įgytos dailės mokytojos profesijos. Šios dvi mano veiklos neatsiejamos nuo kūrybos.

Mažos rankelės vedamas pieštukas brėžia pirmuosius štrichus popieriaus lape…Taškeliai, linijos, dėmės, spalvos jungiasi į visumą, vaiko veidelį papuošia šypsena…Laisvo ir kūrybiško žmogaus ugdymas, pažadinant jo vaizduotę ir perduodant savo žinias, tobulėjimas drauge su vaiku – tai nuostabios dovanos, kurias gaunu, būdama su jaunaisiais dailininkais“.

 3 IMG_0978 20190601_1122081

Anglų kalba, muzika

Ūla Zemeckytė

„Esu muzikė, baigusi Šilalės meno mokyklą bei Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją. Vėliau studijas tęsiau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijau chorinio dirigavimo bei meno pedagogikos bakalauro išsilavinimą. Šiuo metu mokausi magistrantūroje, o greta studijų dirbu su vaikais bei dainuoju profesionaliame Vilniaus savivaldybės kameriniame chore „Jauna muzika“, vokaliniame ansamblyje „ Duodeco“, muzikos kolektyve „Melos“. Savo pedagoginę bei meninę veiklą nuolat tobulinu įvairiuose meistriškumo kursuose. Visa tai man padeda profesionaliai ir turiningai vesti pamokėles mažiesiems mūsų menų studijos mokinukams.

Anglų kalbos pamokėlėse šiam amžiaus tarpsniui pritaikytų žaidimų, dainelių, pasakų, bendravimo bei smagių situacijų pagalba lavinami pirmieji vaikučių kalbiniai ir skaitymo įgūdžiai, mokomasi angliškų žodžių, posakių, lavinama vaizduotė ir kūrybiškumas. Bet svarbiausia – mes visi kartu čia linksmai ir smagiai leidžiame laiką!

Savo vedamose muzikos pamokėlėse siekiu, kad mano mokinukai pajustų muzikavimo džiaugsmą ir muzikos, judesio pagalba mokytųsi išreikšti savo emocijas, jausmus, įspūdžius bei išgyvenimus. Muzika – neatsiejama visų mūsų gyvenimo dalis. Ji tarsi kerai traukia vaikučių dėmesį ir užburia juos savo džiaugsmingumu, įvairove, turiningumu. Pamokėlių metu mokomės nuotaikingų dainelių, šokių, muzikinių žaidimų, taip pat kuriame, improvizuojame, ieškome kiekvienam vaikui tinkamiausių muzikavimo formų, išlaisvinančių jų muzikalumą, vaizduotę ir kūrybiškumą“.

 5 1 3 4

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

3 pamokėlių mozaika 
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
1 k./sav. 90 min60 €/mėn.
Bandomoji 3 pamokėlių mozaika  90 min16 €
Vienkartinės 3 pamokėlių mozaikos be sutarties 90 min20 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus.)

Nurodytos pamokėlių mozaikos keičiasi kiekvieną šeštadienį.

3 pamokėlių mozaika 
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
1 k./sav.Šeštadieniais10.00 – 11.30

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt