Dailė ir keramika

Živilė Jackūnaitė-Šantarienė

„Išlaisvink žmogų, ir jis pradės kurti“. (Antoine de Saint-Exupery)

„Esu grafinio dizaino specialistė bei dailės mokytoja. Ilgą laiką dirbdama dizainere reklamos srityje, brandinau ir tobulinau savyje laisvą ir kūrybišką asmenybę. Vėliau ėmiausi Lietuvos edukologijos universitete jau seniai įgytos dailės mokytojos profesijos. Šios dvi mano veiklos neatsiejamos nuo kūrybos.

Mažos rankelės vedamas pieštukas brėžia pirmuosius štrichus popieriaus lape…Taškeliai, linijos, dėmės, spalvos jungiasi į visumą, vaiko veidelį papuošia šypsena…Laisvo ir kūrybiško žmogaus ugdymas, pažadinant jo vaizduotę ir perduodant savo žinias, tobulėjimas drauge su vaiku – tai nuostabios dovanos, kurias gaunu, būdama su jaunaisiais dailininkais“.

 3 7 8 4 5 3 1 2 6IMG_0978 20190601_1122081

Jolita Skėrytė

„Esu vizualiųjų menų magistrė, tapytoja, žemės meno kūrėja, dailės saviraiškos vadovė, Lietuvos dailininkų sąjungos narė, be to, keturių vaikų mama. Rengiu personalines parodas ir dalyvauju įvairiose grupinėse parodose, aplinkos meno projektuose Lietuvoje ir užsienyje.

Gimus vaikams, pajutau norą dalintis su jais dailės teikiamomis galimybėmis. Taip atradau Menų terapijos centrą, vadovaujamą Audronės Brazauskaitės – dailės terapijos pradininkės Lietuvoje. Baigiau jos vedamą kursą ir dirbau Menų terapijos centro vaikų dailės saviraiškos vadove. Nuolat tobulinuosi įvairiuose šios srities seminaruose, kuriuos veda Lietuvos ir užsienio lektoriai. Esu baigusi specialiąsias dailės terapijos metodo taikymo programas „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės“ ir „Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio darbo ir sveikatos priežiūros srityse“.

Mano vedamų dailės ir keramikos pamokėlių metu vaikučiai supažindinami su įvairiomis dailės technikomis, priemonėmis (dažai, pastelės, anglis, pieštukai, molis, smėlis ir kt.) ir jų raiškos galimybėmis. Palaipsniui lavėja mažųjų dailininkų smulkioji ir stambioji motorikos, verbalinė kalba bei koordinacija, skleidžiasi kūrybiškumas, savęs pažinimas ir raiška, plečiasi patyrimo laisvė. Be to, vaikams kuriant grupėje, ugdomi ir jų socialiniai įgūdžiai. Gera stebėti, kaip kiekvienas judesys palieka ženklą: atsiranda linija, dažų potėpis, kitąkart – piršto įspaudas molyje…Man svarbiausia, kad vaikas būtų kūrėjas“.

 16 4 2 (1)17 3 8 9 15

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Dailė ir keramika1 k./sav.
2 k./sav.
30 min36 €/mėn.
56 €/mėn.
Bandomoji dailės ir keramikos pamoka 30 min10 €
Vienkartinės dailės ir keramikos pamokos be sutarties 30 min13 €
3 pamokėlių mozaika 
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
(„Pažink pasaulį + dailė, keramika + teatriukas)
1 k./sav.90 min60 €/mėn.
Bandomoji 3 pamokėlių mozaika  90 min16 €
Vienkartinės 3 pamokėlių mozaikos be sutarties 90 min20 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus.)

Nurodytos pamokėlių mozaikos keičiasi kiekvieną šeštadienį.

Dailė ir keramika2 k./sav.30 minTrečiadieniais
Šeštadieniais
18.00 – 18.30
10.30 – 11.00
3 pamokėlių mozaika
(Anglų k. + dailė, keramika + muzika)
(„Pažink pasaulį + dailė, keramika + teatriukas)
1 k./sav.90 min Šeštadieniais10.00 – 11.30

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt