Dainavimas

Skaistė Garbašauskienė

„Muzikuoju nuo mažens. Baigiau M.K. Čiurlionio menų mokyklą ir Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Vėliau Lietuvos edukologijos universitete įgijau muzikos edukologijos magistro laipsnį. Esu dirbusi berniukų choro „Sakalėlis” solfedžio ir dainavimo mokytoja, Vilniaus Jėzuitų gimnazijos jaunių choro vadove, meninio ugdymo pedagoge vaikų darželiuose. Atlikau pagrindinius vaidmenis A. R. Kalvelio aktorių trupėje, kur spektaklius vaikams rodėme visoje Lietuvoje. Daug metų dainavau ansamblyje „A cappella“ ir Vilniaus savivaldybės profesionaliame chore „Jauna muzika“, dalyvavome įvairiuose koncertuose, konkursuose ir projektuose.

Mokyti vaikus – didelė dovana ir atsakomybė. Stengiuosi, kad dainavimo pamokėlės būtų ne tik naudingos, bet ir linksmos, o vaikučiai dainuodami jaustųsi laimingi ir pamiltų muziką visam gyvenimui. Įvairių ir smagių, ikimokykliniam amžiui pritaikytų pratimų ir žaidimų dėka, mes formuojame taisyklingą garsą ir kvėpavimą, laviname dikciją, klausą, ritmo pojūtį ir muzikalumą, sceninę laikyseną ir artistinius gebėjimus. Mažieji mūsų mokinukai išmoksta gražių dainelių, kuriomis džiugina savo artimuosius ne tik namuose, bet ir mūsų studijos rengiamuose koncertuose“.

  2 3 4 5 6 7 8 95-7[1]2-2-1[1] 3-1-1[1] 16

Monika Butkutė

„Dainuoti mėgau nuo vaikystės, bet 2000 m. tapusi konkurso „Dainų dainelė” laureate supratau, kad muzika yra mano kelias. Baigusi Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnaziją, studijas tęsiau  Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje chorinio dirigavimo katedroje. Po to septynerius metus dirbau muzikos mokytoja mokykloje, kur mokydama įvairaus amžiaus vaikus solinio dainavimo ir chorinio meno, įgijau dau patirties.

Per savo praktiką supratau, kad vokalinis ugdymas ikimokyklinio amžiaus vaikams yra labai svarbus: padeda valdyti savo kvėpavimą, paryškina vaiko tartį, formuoja malonų, raiškesnį balso tembrą, o vokaliniai pratimai padeda koreguoti kalbos defektus. Todėl kviečiu 3-5 m. vaikučius į dainavimo pamokėles, kurių metu, mokydamiesi gražių dainelių, ugdysime muzikalumą ir artistiškumą, plėsime balso diapazoną, formuosime gražaus balso skambesį, tobulinsime muzikinę klausą, kvėpavimo įgūdžius ir vokalinę techniką.

Tikiu, kad meilė vaikui reikalinga kaip oras, kaip saulė… Meilė daro stebuklus, o muzika – vienas iš stebuklų, galintis padovanoti galimybę pajusti meilę”.


Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Ansamblinis dainavimas1 k./sav.
2 k./sav.
45 min40 €/mėn.
72 €/mėn.
Solinis dainavimas1 k./sav.30 min
45 min
56 €/mėn.
68 €/mėn.
Solinis dainavimas2 k./sav.30 min
45 min
 96 €/mėn.
120 €/mėn.
Solinis dainavimas ir ansamblinis dainavimas2 k./sav.30 min ir 45 min
45 min ir 45 min
 88 €/mėn.
100 €/mėn.
Bandomoji ansamblinio dainavimo pamoka 45 min11 €
Bandomoji solinio dainavimo pamoka 30 min
45 min
15 €
18 €
Vienkartinės ansamblinio dainavimo pamokos be sutarties 45 min15 €
Vienkartinės solinio dainavimo pamokos be sutarties  30 min
45 min
18 €
22 €

Tvarkaraštis

Dainavimo pamokų laikas derinamas individualiai tel. 868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt