Dainavimas

Skaistė Garbašauskienė

„Muzikuoju nuo mažens. Baigiau M.K. Čiurlionio menų mokyklą ir Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Vėliau Lietuvos edukologijos universitete įgijau muzikos edukologijos magistro laipsnį. Esu dirbusi berniukų choro „Sakalėlis” solfedžio ir dainavimo mokytoja, Vilniaus Jėzuitų gimnazijos jaunių choro vadove, meninio ugdymo pedagoge vaikų darželiuose. Atlikau pagrindinius vaidmenis A. R. Kalvelio aktorių trupėje, kur spektaklius vaikams rodėme visoje Lietuvoje. Daug metų dainavau ansamblyje „A cappella“ ir Vilniaus savivaldybės profesionaliame chore „Jauna muzika“, dalyvavome įvairiuose koncertuose, konkursuose ir projektuose.

Mokyti vaikus – didelė dovana ir atsakomybė. Stengiuosi, kad dainavimo pamokėlės būtų ne tik naudingos, bet ir linksmos, o vaikučiai dainuodami jaustųsi laimingi ir pamiltų muziką visam gyvenimui. Įvairių ir smagių, ikimokykliniam amžiui pritaikytų pratimų ir žaidimų dėka, mes formuojame taisyklingą garsą ir kvėpavimą, laviname dikciją, klausą, ritmo pojūtį ir muzikalumą, sceninę laikyseną ir artistinius gebėjimus. Mažieji mūsų mokinukai išmoksta gražių dainelių, kuriomis džiugina savo artimuosius ne tik namuose, bet ir mūsų studijos rengiamuose koncertuose“.

  2 3 4 5 6 7 8 9 5-7[1] 16 13 14

Ūla Zemeckytė

„Dainuoti man patiko nuo pat mažens, o vienas gražiausių vaikystės prisiminimų – diena, kai tėvai nuvedė į Šilalės meno mokyklą. Ten septynerius metus lankiau solinio dainavimo, choro ir fortepijono pamokas. Baigusi meno mokykla, muzikinius įgūdžius tobulinau Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje. Vėliau studijas tęsiau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijau choro dirigavimo bei meno pedagogikos bakalauro išsilavinimą. Šiuo metu mokausi magistrantūroje, o greta studijų dainuoju profesionaliame Vilniaus miesto savivaldybės kameriniame chore „Jauna muzika”, vokaliniame ansamblyje „Duodeco” bei naujosios vokalinės muzikos kolektyve „Melos”. Savo pedagoginę bei meninę veiklą nuolat tobulinu įvairiuose meistriškumo kursuose.

Mano vedamų dainavimo pamokų tikslas – visapusiškai supažindinti vaikus su muzikos pasauliu. Mokydamiesi įvairių dainelių, formuojame taisykingus vokalinius įgūdžius, ugdome muzikinę klausą, ritmo pojūtį, laviname kalbos raišką, taisyklingą laikyseną bei kvėpavimą, mokomės kūrinių interpretavimo. Stengiuosi vaikučiams sukurti jaukią, geranorišką ir saviraišką skatinančią atmosferą, kurioje jie drąiai žengtų pirmuosius žingsnelius muzikos pasaulio keliu”.

  6 5 4

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Ansamblinis dainavimas1 k./sav.
2 k./sav.
45 min40 €/mėn.
72 €/mėn.
Solinis dainavimas1 k./sav.30 min
45 min
56 €/mėn.
68 €/mėn.
Solinis dainavimas2 k./sav.30 min
45 min
 96 €/mėn.
120 €/mėn.
Solinis dainavimas ir ansamblinis dainavimas2 k./sav.30 min ir 45 min
45 min ir 45 min
 88 €/mėn.
100 €/mėn.
Bandomoji ansamblinio dainavimo pamoka 45 min11 €
Bandomoji solinio dainavimo pamoka 30 min
45 min
15 €
18 €
Vienkartinės ansamblinio dainavimo pamokos be sutarties 45 min15 €
Vienkartinės solinio dainavimo pamokos be sutarties  30 min
45 min
18 €
22 €

Tvarkaraštis

Dainavimo pamokų laikas derinamas individualiai tel. 868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt