Dailė ir keramika

Jolita Skėrytė

„Esu vizualiųjų menų magistrė, tapytoja, žemės meno kūrėja, Lietuvos dailininkų sąjungos narė, dailės saviraiškos užsiėmimų vaikams ir suaugusiems vadovė, dirbusi Meno terapijos centre. Esu baigusi programas „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės“ ir „Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio darbo ir sveikatos priežiūros srityse“. Nuolat tobulinuosi įvairiuose šios srities seminaruose, kuriuos veda Lietuvos ir užsienio lektoriai. Be to, esu keturių vaikų mama, besidominti saviugda ir savirealizacija, įgytas žinias organiškai taikanti visose gyvenimo srityse.

Į mano vedamas dailės ir keramikos pamokas kviečiamos moterys, norinčios atsipalaiduoti ir nors trumpam užmiršti kasdienius rūpesčius, atsitraukti nuo įprastos darbinės veiklos ir atsiverti savo kūrybiškumui. Dalyvaujant šioje veikloje, jokie ypatingi meniniai gebėjimai nėra būtini. Tiesiog tai puiki galimybė ne tik lavinti įgūdžius, bet ir geriau pažinti save, pasitikėti savo spontaniškumu, išlaisvinti vaizduotę bei fantaziją. Įvairių dailės raiškos priemonių (piešimo, tapymo, lipdymo…) pagalba kursime individualius bei bendrus kūrinius, susitiksime su vaizduojamosios dailės kalba (linija, dėme, spalva, kompozicija), susipažinsime su įvairiomis dailės technikomis (anglimi, pastele, akvarele, guašu, tušu, moliu…), įvairių epochų dailės stiliais. Naudosimės dailės mums suteikiamu terapiniu („therapia” iš graikų k. – rūpestis, priežiūra, gydymas) aspektu ir jo taikymu pagal grupės poreikius. Gersime arbatą, bendrausime. Patirsime kūrybos laisvę, džiaugsmą ir atsipalaidavimą“.

 2 P1110404 1 P1110505P1110536P1110402

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Dailės ir keramikos pamokos vyksta grupėje.

Dailė, keramika1 k./sav.60 min48 €/mėn.
Bandomoji dailės, keramikos pamoka 60 min13 €
Vienkartinės dailės, keramikos pamokos be sutarties 60 min18 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus.)

Dailė  1 k./sav.Trečiadieniais18.30-19.30

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt