Dailė

Jolita Skėrytė

„Esu vizualiųjų menų magistrė, tapytoja, žemės meno kūrėja, Lietuvos dailininkų sąjungos narė, dailės saviraiškos užsiėmimų vaikams ir suaugusiems vadovė, dirbusi Meno terapijos centre. Lietuvoje baigiau programas „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės“, o šiuo metu Maskvos institute studijuoju specialioje programoje – „Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio darbo ir sveikatos priežiūros srityse“. Nuolat tobulinuosi įvairiuose šios srities seminaruose, kuriuos veda Lietuvos ir užsienio lektoriai. Be to, esu keturių vaikų mama, Reiki ir „Drugelio prisilietimo“ masažų praktikė, besidominti saviugda ir savirealizacija, įgytas žinias organiškai taikanti visose gyvenimo srityse.

Į mano vedamus dailės užsiėmimus kviečiamos moterys, norinčios atsipalaiduoti ir nors trumpam užmiršti kasdienius rūpesčius, atsitraukti nuo įprastos darbinės veiklos ir atsiverti savo kūrybiškumui. Dalyvaujant šioje veikloje, jokie ypatingi meniniai gebėjimai nėra būtini. Tiesiog tai puiki galimybė ne tik lavinti įgūdžius, bet ir geriau pažinti save, pasitikėti savo spontaniškumu ir išlaisvinti vaizduotę, fantaziją. Įvairių dailės raiškos priemonių (piešimo, tapymo, lipdymo…) pagalba kursime individualius bei bendrus kūrinius, susitiksime su vaizduojamosios dailės kalba (linija, dėme, spalva, kompozicija), susipažinsime su įvairiomis dailės technikomis (anglimi, pastele, akvarele, guašu, tušu, moliu…), įvairių epochų dailės stiliais. Naudosimės dailės mums suteikiamu terapiniu („therapia” iš graikų k. – rūpestis, priežiūra, gydymas) aspektu ir jo taikymu pagal grupės poreikius. Gersime arbatą, bendrausime. Patirsime kūrybos laisvę, džiaugsmą ir atsipalaidavimą“.

 

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Dailė1k./sav.90 min60 €/mėn.
Bandomoji dailės pamoka 90 min16 €
Vienkartinės dailės pamokos be sutarties 90 min20 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt. Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus.)

Dailė1 k./sav.Ketvirtadieniais19.00- 20.30

Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt