Dainavimas

Skaistė Garbašauskienė

„Dainavimas lydi mane nuo mažų dienų, todėl be jo neįsivaizduoju savo gyvenimo. Baigiau M.K. Čiurlionio menų mokyklą , vėliau – bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Po kelerių metų Lietuvos edukologijos universitete įgijau muzikos edukologijos magistro laipsnį. Esu dirbusi berniukų choro „Sakalėlis” solfedžio ir dainavimo mokytoja, Vilniaus Jėzuitų gimnazijos jaunių choro vadove, įvairaus amžiaus mokinių dainavimo mokytoja. Pati daug metų dainavau ansamblyje „A cappella“ ir Vilniaus savivaldybės chore „Jauna muzika“, aktyviai koncertavome, dalyvavome įvairiuose renginiuose ir projektuose, televizijos laidose ir konkursuose. Tai man padėjo sukaupti didelę patirtį, kuria ir noriu pasidalinti su savo mokiniais.

Muzika – nuostabus menas, galintis praturtinti gyvenimą ir vidinį pasaulį, padedantis sustoti, nusiraminti bei susimąstyti, nuplauti kasdienybės dulkes nuo mūsų sielos… Jei Jūs turite seną svajonę – dainuoti, bet manote, kad jau per vėlu – Jūs klystate… Niekada nėra per vėlu užsiimti savo mėgstama veikla! Kviečiu ateiti į dainavimo pamokas, kuriose Jūs įgysite žinių, padėsiančių profesionaliai atlikti mūsų pasirinktus kūrinius. Kreipsime dėmesį į taisyklingą kvėpavimą, garso formavimą, plėsime balso diapazoną, lavinsime dikciją, ritmo pojūtį, muzikalumą, mokysimės atlikėjo scenos kalbos, laikysenos ir raiškaus dainavimo paslapčių. Jeigu norėsite, galėsite pasirodyti mūsų menų studijos rengiamuose koncertuose, jeigu ne – dainuosite tik savo malonumui“.

  13 15 16 3 4 5 9

Ūla Zemeckytė

„Dainuoti man patiko nuo pat mažens, o vienas gražiausių vaikystės prisiminimų – diena, kai tėvai nuvedė į Šilalės meno mokyklą. Ten septynerius metus lankiau solinio dainavimo, choro ir fortepijono pamokas. Baigusi meno mokykla, muzikinius įgūdžius tobulinau Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje. Vėliau studijas tęsiau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijau choro dirigavimo bei meno pedagogikos bakalauro išsilavinimą. Šiuo metu mokausi magistrantūroje, o greta studijų dainuoju profesionaliame Vilniaus miesto savivaldybės kameriniame chore „Jauna muzika”, vokaliniame ansamblyje „Duodeco” bei naujosios vokalinės muzikos kolektyve „Melos”. Savo pedagoginę bei meninę veiklą nuolat tobulinu įvairiuose meistriškumo kursuose.

Kviečiu į dainavimo pamokas, kuriose ne tik įgysite daugiau žinių apie muziką bei vokalo galimybes, bet ir realizuosite savo svajonę dainuoti! Profesionaliai parinkto ir Jūsų balso lavinimui tinkamo repertuaro dėka, plėsime Jūsų balso diapazoną, formuosime gražų garsą, lavinsime ritmo bei harmonijos pojūčius, mokysimės sceninio laisvumo, taisyklingo kvėpavimo ir laikysenos. Esant poreikiui – gilinsimės į muzikos teoriją. Jei norėsite įgyti sceninės patirties, išmoktus kūrinius galėsite atlikti studijos rengiamuose koncertuose, taip pat savo jėgas galėsite išbandyti dainavimo konkursuose ar festivaliuose”.

  17 18 19

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Dainavimo pamokos yra individualios.

Dainavimas1 k./sav.30 min
45 min
60 min
56 €/mėn.
68 €/mėn.
88 €/mėn.
Dainavimas2 k./sav.30 min
45 min
 96 €/mėn.
120 €/mėn.
Bandomoji dainavimo pamoka 30 min
45 min
60 min
15 €
18 €
23 €
Vienkartinės dainavimo pamokos be sutarties 30 min
45 min
60 min
18 €
22 €
27 €

Tvarkaraštis

Dainavimo pamokų laikas derinamas individualiai tel. 868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt