Dainavimas

Justina Germanovič

„Augau muzikalioje šeimoje, todėl muzika lydi mane nuo pat vaikystės. Būdama septynerių, įstojau į A. Raudonikio meno mokyklą, kurioje pastebėjau, kad muzika yra labai artima mano sielai ir padeda išreikšti save. Todėl, baigusi meno mokyklą, nusprendžiau savo gyvenimą ir toliau sieti su muzika. J. Tallat – Kelpšos konservatorijoje mokiausi jazz bei pop muzikos dainavimo, o šiuo metu studijuoju pedagogiką Lietuvos edukologijos universitete. 

Jau trejus metus bendradarbiauju su tarptautiniu gospelo muzikos projektu „United Voices“. Jame mokau Lietuvos edukologijos universiteto chorą atlikti kūrinius kartu su amerikiečių choru ir gyvo garso grupe. Nuolat koncertuoju, tobulinuosi įvairiuose muzikinio ugdymo seminaruose, konferencijose.

Muzika – ypatinga saviraiškos ir bendravimo forma, o buvimas scenoje – tai ne vien muzikos atlikimas… Šis nuostabus menas praturtina mūsų vidinį pasaulį, padeda susimąstyti, nuplauti kasdienybės dulkes nuo sielos. Didelė laimė pasidalinti savo turimomis žiniomis ir patirtimi su tais, kurie domisi muzika ir nori apie ją sužinoti kuo daugiau. Dainavimo pamokų metu mokysimės profesionaliai atlikti kūrinius, kurie labiausiai atskleis Jūsų sugebėjimus. Didelį dėmesį kreipsime į taisyklingą kvėpavimą, formuosime garsą, plėsime balso diapazoną. Tam, kad klausytojas išgirstų kiekvieną Jūsų norimą išsakyti žodį, mokysimės atlikėjo scenos kalbos ir raiškaus dainavimo paslapčių. Nepamiršime ir laikysenos, sceninio judesio, kuris padės atsikratyti scenos baimės ir susikaustymo. Tikiu, kad bendromis jėgomis galime pasiekti labai daug, todėl visuomet dirbu su dideliu užsidegimu.“

 

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Solinis dainavimas1 k./sav.
2 k./sav.
45 min48 €/mėn.
88 €/mėn.
Bandomoji solinio dainavimo pamoka 45 min13 €
Vienkartinės solinio dainavimo pamokos be sutarties 45 min16 €

Tvarkaraštis

Dainavimo pamokų laikas derinamas individualiai tel. 868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt