Dainavimas

Lina Stulgienė

„Muzikai ištikima esu nuo pat vaikystės. Dešimt metų dainuodama chore  „Liepaitės“ supratau, kad muzika – tikroji mano gyvenimo meilė ir aistra. Nedvejodama įstojau į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kurioje teko didelė garbė mokytis pas puikius pedagogus – Gražiną Apanavičiūtę, Joaną Kepenienę, prof. Vladimirą Prudnikovą, prof. Sigutę Stonytę.  Nuo 2002 m. dainuoju Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro chore. Čia įgijau didelę sceninę, muzikinę  ir vokalinę patirtį, kurią galiu perduoti savo mokiniams.

Pradėti dainuoti –  niekada nevėlu! Kviečiu išbandyti savo jėgas šioje srityje. Atsižvelgdama į Jūsų muzikinius gebėjimus, balso savitumą ir charakterio bruožus, parinksiu repertuarą, padėsiantį rasti tinkamą kelią Jūsų tobulėjimui ir saviraiškai. Nuosekliai dirbdami išmoksime taisyklingo kvėpavimo ir balso formavimo subtilybių, plėsime balso diapazoną, didelį dėmesį skirsime kūrinio suvokimui ir interpretacijai. Tam, kad klausytojas išgirstų kiekvieną Jūsų žodį, mokysimės atlikėjo scenos kalbos ir raiškaus dainavimo paslapčių. Nepamiršime ir laikysenos, sceninių judesių, kurie padės atsipalaiduoti ir pamiršti scenos baimę. Mano pamokų tikslas – pasidalinti savo ilgamete patirtimi, kartu su Jumis tobulėti ir padėti patikėti, kad muzika – tai vienas iš nuostabiausių gyvenimo stebuklų…“

242526foto2 lohengrinas 019 4 006 8763

Skaistė Garbašauskienė

„Dainavimas lydi mane nuo mažų dienų, todėl be jo neįsivaizduoju savo gyvenimo. Baigiau M.K. Čiurlionio menų mokyklą , vėliau – bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Po kelerių metų Lietuvos edukologijos universitete įgijau muzikos edukologijos magistro laipsnį. Esu dirbusi berniukų choro „Sakalėlis” solfedžio ir dainavimo mokytoja, Vilniaus Jėzuitų gimnazijos jaunių choro vadove, įvairaus amžiaus mokinių dainavimo mokytoja. Pati daug metų dainavau ansamblyje „A cappella“ ir Vilniaus savivaldybės chore „Jauna muzika“, aktyviai koncertavome, dalyvavome įvairiuose renginiuose ir projektuose, televizijos laidose ir konkursuose. Tai man padėjo sukaupti didelę patirtį, kuria ir noriu pasidalinti su savo mokiniais.

Muzika – nuostabus menas, galintis praturtinti gyvenimą ir vidinį pasaulį, padedantis sustoti, nusiraminti bei susimąstyti, nuplauti kasdienybės dulkes nuo mūsų sielos… Jei Jūs turite seną svajonę – dainuoti, bet manote, kad jau per vėlu – Jūs klystate… Niekada nėra per vėlu užsiimti savo mėgstama veikla! Kviečiu ateiti į dainavimo pamokas, kuriose Jūs įgysite žinių, padėsiančių profesionaliai atlikti mūsų pasirinktus kūrinius. Kreipsime dėmesį į taisyklingą kvėpavimą, garso formavimą, plėsime balso diapazoną, lavinsime dikciją, ritmo pojūtį, muzikalumą, mokysimės atlikėjo scenos kalbos, laikysenos ir raiškaus dainavimo paslapčių. Jeigu norėsite, galėsite pasirodyti mūsų menų studijos rengiamuose koncertuose, jeigu ne – dainuosite tik savo malonumui“.

 13 15 16 3 4 5 8 9 1414IMG_7723 10

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Dainavimo pamokos yra individualios.

Dainavimas1 k./sav.30 min
45 min
60 min
52 €/mėn.
64 €/mėn.
80 €/mėn.
Dainavimas2 k./sav.30 min
45 min
 88 €/mėn.
112 €/mėn.
Bandomoji dainavimo pamoka 30 min
45 min
60 min
14 €
17 €
22 €
Vienkartinės dainavimo pamokos be sutarties 30 min
45 min
60 min
17 €
20 €
25 €

Tvarkaraštis

Dainavimo pamokų laikas derinamas individualiai tel. 868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt