Dainavimas

Lina Stulgienė

„Muzikai ištikima esu nuo pat vaikystės. Dešimt metų dainavau mergaičių ir merginų chore  „Liepaitės“. Jau tada supratau, kad muzika – tikroji mano gyvenimo meilė ir aistra. Nedvejodama įstojau į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kurioje teko didelė garbė mokytis pas puikius pedagogus – Gražiną Apanavičiūtę, Joaną Kepenienę, prof. Vladimirą Prudnikovą, prof. Sigutę Stonytę. Baigusi operos solistės ir kamerinės atlikėjos studijas, keletą metų dirbau Lietuvos nacionalinės filharmonijos vaikų ir jaunimo skyriuje. Man labai patiko dirbti su vaikais, ruošti muzikinius spektaklius ir su jais keliauti po Lietuvą. Nuo 2002 m. dainuoju Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro chore. Čia įgijau didelę sceninę ir vokalinę patirtį, kurią galiu perduoti savo mokiniams.

Pradėti dainuoti –  niekada nevėlu! Kviečiu išbandyti savo jėgas šioje srityje. Atsižvelgdama į Jūsų muzikinius gebėjimus, balso savitumą ir  charakterio bruožus, parinksiu repertuarą, padėsiantį rasti tinkamą kelią Jūsų tobulėjimui ir saviraiškai. Nuosekliai dirbdami išmoksime taisyklingo kvėpavimo ir balso formavimo subtilybių, plėsime balso diapazoną, didelį dėmesį skirsime kūrinio suvokimui ir interpretacijai. Tam, kad klausytojas išgirstų kiekvieną Jūsų žodį, mokysimės atlikėjo scenos kalbos ir raiškaus dainavimo paslapčių. Nepamiršime ir laikysenos, sceninio judesio, kuris padės atsikratyti scenos baimės ir susikaustymo. Mano pamokų tikslas – pasidalinti savo ilgamete scenine ir muzikine patirtimi, kartu su Jumis tobulėti ir padėti patikėti, kad muzika – tai vienas iš nuostabiausių gyvenimo stebuklų…“

foto2 lohengrinas 019 4 006 8763

Sonata Stakionienė

„Nuo pat mažų dienų save pamenu dainuojančią, grojančią pianinu, kuriančią bei aktyviai dalyvaujančią muzikinėje veikloje mokykloje ir už jos ribų. Koncertai, konkursai, dainų šventės – iki šiol neatsiejama mano gyvenimo dalis. Baigiau Lietuvos muzikos ir teatro akademiją bei Vilniaus pedagoginį universitetą, kur įgijau choro dirigavimo ir muzikos mokytojo profesijas. Dirbdama vaikų darželyje, gimnazijoje, giedojimo mokykloje, konservatorijoje sukaupiau daugiau nei 25 metų pedagoginio darbo patirtį. Darbas su įvairaus amžiaus mokiniais man suteikė ne tik daug  žinių bei kūrybinių impulsų, bet ir nepaprastai malonių išgyvenimų.

Jei jūs turite seną svajonę – dainuoti, bet manote, kad jau per vėlu – jūs klystate… Niekada nėra per vėlu užsiimti savo mėgstama veikla! Muzika – nuostabus menas, galintis praturtinti gyvenimą ir vidinį pasaulį, padedantis sustoti, nusiraminti bei susimąstyti, nuplauti kasdienybės dulkes nuo mūsų sielos… Didelė laimė pasidalinti savo turimomis žiniomis ir patirtimi su tais, kurie domisi muzika ir nori apie ją sužinoti kuo daugiau. Kviečiu ateiti į dainavimo pamokas, kuriose pažadu ne tik daug geros nuotaikos, bet ir žinių, padėsiančių profesionaliai atlikti mūsų pasirinktus kūrinius. Kreipsime dėmesį į taisyklingą kvėpavimą, garso formavimą, plėsime balso diapazoną, lavinsime dikciją, ritmo pojūtį, muzikalumą, mokysimės atlikėjo scenos kalbos, laikysenos ir raiškaus dainavimo paslapčių. Jeigu norėsite, galėsite pasirodyti mūsų menų studijos rengiamuose koncertuose, jeigu ne – dainuosite tik savo malonumui. Taigi,  iki muzikinio susitikimo!“.

 13 14IMG_7723 10

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Dainavimas1 k./sav.30 min
45 min
60 min
48 €/mėn.
60 €/mėn.
72 €/mėn.
Dainavimas2 k./sav.30 min
45 min
80  €/mėn.
104 €/mėn.
Bandomoji dainavimo pamoka 30 min
45 min
60 min
13 €
16 €
20 €
Vienkartinės dainavimo pamokos be sutarties 30 min
45 min
60 min
16 €
20 €
25 €

Tvarkaraštis

Dainavimo pamokų laikas derinamas individualiai tel. 868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt