Dainavimas

Skaistė Garbašauskienė

„Dainavimas lydi mane nuo mažų dienų, todėl be jo neįsivaizduoju savo gyvenimo. Baigiau M.K. Čiurlionio menų mokyklą , vėliau – bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Po kelerių metų Lietuvos edukologijos universitete įgijau muzikos edukologijos magistro laipsnį. Esu dirbusi berniukų choro „Sakalėlis” solfedžio ir dainavimo mokytoja, Vilniaus Jėzuitų gimnazijos jaunių choro vadove, įvairaus amžiaus mokinių dainavimo mokytoja. Pati daug metų dainavau ansamblyje „A cappella“ ir Vilniaus savivaldybės chore „Jauna muzika“, aktyviai koncertavome, dalyvavome įvairiuose renginiuose ir projektuose, televizijos laidose ir konkursuose. Tai man padėjo sukaupti didelę patirtį, kuria ir noriu pasidalinti su savo mokiniais.

Muzika – nuostabus menas, galintis praturtinti gyvenimą ir vidinį pasaulį, padedantis sustoti, nusiraminti bei susimąstyti, nuplauti kasdienybės dulkes nuo mūsų sielos… Jei Jūs turite seną svajonę – dainuoti, bet manote, kad jau per vėlu – Jūs klystate… Niekada nėra per vėlu užsiimti savo mėgstama veikla! Kviečiu ateiti į dainavimo pamokas, kuriose Jūs įgysite žinių, padėsiančių profesionaliai atlikti mūsų pasirinktus kūrinius. Kreipsime dėmesį į taisyklingą kvėpavimą, garso formavimą, plėsime balso diapazoną, lavinsime dikciją, ritmo pojūtį, muzikalumą, mokysimės atlikėjo scenos kalbos, laikysenos ir raiškaus dainavimo paslapčių. Jeigu norėsite, galėsite pasirodyti mūsų menų studijos rengiamuose koncertuose, jeigu ne – dainuosite tik savo malonumui“.

 13 15 16 3 4 5 9 14IMG_7723 10

Monika Butkutė

„Dainuoti mėgau nuo vaikystės, bet 2000 m. tapusi konkurso „Dainų dainelė” laureate supratau, kad muzika yra mano kelias. Baigusi Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnaziją, studijas tęsiau  Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Po to septynerius metus dirbau muzikos mokytoja mokykloje, kur mokydama įvairaus amžiaus vaikus solinio dainavimo ir chorinio meno, įgijau daug patirties.

Nesvarbu kiek Jums metų, jei svajojate apie dainavimą – išdrįskite ir ateikite! Pamokose pagal profesionalią ir šiuolaikišką balso lavinimo metodiką mokysimės taisyklingo kvėpavimo, plėsime balso diapazoną, išlyginsime balso lūžio taškus, lavinsime balso tembrą bei intonaciją, pasitelkdami tinkantį ir patinkantį repertuarą tobulinsime atlikimo meną ir sceninę laikyseną. Tad labai lauksiu visų, kurie myli muziką, trokšta pažinti savo balso galimybes bei atrasti savitą jo skambesį“.


Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Dainavimo pamokos yra individualios.

Dainavimas1 k./sav.30 min
45 min
60 min
56 €/mėn.
68 €/mėn.
88 €/mėn.
Dainavimas2 k./sav.30 min
45 min
 96 €/mėn.
120 €/mėn.
Bandomoji dainavimo pamoka 30 min
45 min
60 min
15 €
18 €
23 €
Vienkartinės dainavimo pamokos be sutarties 30 min
45 min
60 min
18 €
22 €
27 €

Tvarkaraštis

Dainavimo pamokų laikas derinamas individualiai tel. 868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt