Fortepijonas

Nerija Vasiliauskienė

„Užaugau muzikų šeimoje, todėl fortepijono garsai mane lydi nuo pat gimimo. Baigusi muzikos mokyklą, sekdama tėvelių pėdomis, mokiausi J. Gruodžio konservatorijoje. Vėliau fortepijono studijas tęsiau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, įgijau muzikos pedagogikos magistro laipsnį. Dabar esu labai mylinti savo darbą mokytoja metodininkė, turinti 20 metų fortepijono dėstymo patirtį. Su savo mokiniais aktyviai dalyvauju įvairiuose renginiuose, turime nemažai laimėjimų  konkursuose.

Fortepijonas – nuostabus muzikos instrumentas, pasižymintis gražiu tembru, plačiu diapazonu, įvairaus repertuaro atlikimo galimybėmis. Norėčiau, kad mano mokiniai pamiltų šį instrumentą ir, baigę lankyti pamokas, neuždarytų fortepijono dangčio visam laikui. Savo pamokose siekiu atskleisti mokiniams muzikavimo džiaugsmą bei įdiegti ilgalaikius natų skaitymo ir skambinimo fortepijonu įgūdžius, kurie padėtų šiuo procesu mėgautis visą gyvenimą“.

nerija_01DSC_0668P1080772 (1)10unspecified-11DSC_0011

Laura Raudžiuvienė

 „Baigiau M .K. Čiurlionio menų mokyklą, vėliau – Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kurioje gavau magistro laipsnį. Jau 15 metų dirbu fortepijono mokytoja ir koncertmeistere.

Savo pamokose siekiu, kad mokiniai lavintų teisingus skambinimo fortepijonu įgūdžius, kaskart sužinotų naujų muzikos suvokimo ir atlikimo paslapčių. Stengsiuosi įsiklausyti į kiekvieno pageidavimus, parinkti poreikius ir galimybes atitinkantį repertuarą, o vėliau kartu džiaugiamės bendrai pasiektais rezultatais“.

laura_02 358DSC_1051

Veidukui 2

Indrė Matuzienė

„Mano pažintis su muzikos pasauliu prasidėjo M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Vėliau, laimėjusi stipendiją Jungtinėse Amerikos Valstijose, mokslus tęsiau Mičigano „Interlocheno menų akademijoje“ ir Klivlendo muzikos institute. Grįžusi į gimtinę, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgyjau pedagogo kvalifikaciją.

Fortepijono meno vaikus mokau jau  10 metų. Per šį laikotarpį įsitikinau, kad sėkmę pedagoginiame darbe lemia mokinio ir mokytojo tarpusavio pasitikėjimas, nuoširdus bendravimas ir nuolatinis žavėjimasis mokymosi procesu. Nors kartu su mokiniais aktyviai dalyvaujame įvairiuose renginiuose, turime laimėjimų ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, tačiau didžiausias pasiekimas man – tai kiekvieno vaiko asmeninių tikslų įgyvendinimas, individualių iššūkių įveikimas ir didelis džiaugsmas supratus, kad nieko nėra neįmanomo!“.

 40 20 4113

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys).

Fortepijono pamokos yra individualios.

Fortepijonas1 k./sav.45 min
60 min
48 €/mėn.
64 €/mėn.
Fortepijonas2 k./sav.30 min
45 min
68 €/mėn.
88 €/mėn.
Bandomoji fortepijono pamoka 30 min
45 min
60 min
10 €
13 €
17 €
Vienkartinės fortepijono pamokos be sutarties  30 min
45 min
60 min
12 €
16 €
20 €

Tvarkaraštis

Fortepijono pamokų laikas derinamas individualiai tel.868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt