Gitara, bosinė gitara

Ernest Germanovič

Muzika susižavėjau būdamas aštuonerių. Bosinė gitara visada buvo paklausus instrumentas, todėl pasirinkdamas ją žinojau, kad visada būsiu reikalingas! Puikūs pedagogai atskleidė mano talentą ir pasitikėjimą savimi, padėdami suprasti, kad tai ir yra mano kelias. Baigęs J. Tallat – Kelpšos konservatoriją, studijas tęsiau Vilniaus kolegijos menų fakultete, populiariosios muzikos skyriuje. Šiuo metu žinias tobulinu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje magistrantūros studijose.

Šalia studijų, nuolat užsiimu aktyvia koncertine veikla. Bendradarbiauju su šiais, pripažinimą jau pelniusiais, JAV ir Lietuvos džiazo muzikos atlikėjais: Kevin Haword,  Indrikis Veitneris, Petru Vyšniausku, Vladimiru Čekasinu, Anna Čekasina, Richardu Baniu, Andrej Polevikov, Valerijumi Ramoška, Tomu Dičiūnu, Remigijumi Rančiu. Nuolat dalyvauju įvairiausiuose muzikiniuose projektuose su šiomis grupėmis: „Bjelle”, „Cosmic Apple”, „Liūdni slibinai”, „Mindaugas Ancevičius’’, „Gina ir Bagero Jazz Trio”, „Aušra Paliūšė Band”, „Vilnius Vibe Trio”, „Makin’ Colors”, LMTA bigbendu. Dalyvauju Gospel muzikos konferencijose Lietuvoje ir užsienyje. Koncertavau daugelyje Lietuvoje vykusių tarptautinių festivalių: „Kaunas Jazz”, „Mama Jazz”,  „Birštonas Jazz”, „Vilnius Jazz”, „Klaipėdos pilies džiazo festivalyje”, „Tamsta muzika”, „Elektrėnai Jazz”, „Jazz fontanas”, taip pat „Rainbow Jazz” festivalyje Estijoje, „Bad Bramstedt” – Vokietijoje, „RUM” – Švedijoje. 2016 metais, pasirodęs kaip solinis atlikėjas, pelniau II – ąją vietą Rusijoje vykusiame tarptautiniame konkurse.

Pedagogine praktika užsiiminėju penkerius metus. Mano tikslas – muzikos instrumentą padaryti atsipalaidavimą teikiančiu malonumu. Su kiekvienu mokiniu dirbu pagal individualiai sudarytą programą, siekdamas išlaikyti nuolatinį susidomėjimą ir tobulėjimą. Nuoširdus bendravimas ir tarpusavio supratimas padeda pasiekti puikių rezultatų. Kiekvienas mokinys – individuali asmenybė, turinti savo idėjų ir svajonių, o mokytojas yra tam, kad padėtų tai atskleisti”.

 
 

Dominykas Norkūnas

„Groti gitara yra labai smagu, o jeigu moki ja groti – dar smagiau!

Pirmąjį  muzikinį išsilavinimą gavau Vilniaus muzikos mokykloje „Ąžuoliukas“. Baigus klasikinę muzikos mokyklą, mane sudomino elektrinė gitara ir plačios jos galimybės. Vilniaus kolegijos Menų fakultete baigiau Ritminės muzikos katedros populiariosios muzikos specialybę. „Erasmus“ programos dėka, gitaros ir skandinaviškos pedagogikos subtilybių mokiausi DanijosThe Royal Academy of Music“. Šiuo metu mokslus tęsiu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur pasirinkau modernios muzikos/laisvos improvizacijos magistrantūros studijas.

Su elektronikos grupėmis „Glasshous“ , „Sillycut“ , bliuzroko grupe „Such‘a‘Trip“, bluegrass ansambliu „Midnight Special Trio“ esu dalyvavęs daugelyje populiarių Lietuvos festivalių: „Karklės“, „Rusnės country“, „Granatos Live“, „Saulėtosios Naktys“, „Visagino country“, o su eksperimentinio džiazo grupe „N-atomic trio“ –  „Vilnius Jazz“, „Vilnius Mama Jazz“, „Peronas Noise/Punk/Jazz“ festivaliuose. Kaip solo atlikėjas ir improvizatorius esu pasirodęs „Kintų muzikos festivalyje“. Bendradarbiavau su „Lietuvos balse“ dalyvavusiomis vokalistėmis – Egle Gadeikyte, Jekaterina Pranevič ir Kotryna Juodzevičiūte, džiazo vokaliste Aušra Paliuše, „Šampaniniu Kauno choru“. 2015m. muzikos prekių salono „Tamsta“ organizuotame konkurse ,,Tamsta‘Guitar day“ acoustic/jazz kategorijoje laimėjau I – ąją vietą. Šiuo metu aktyviai muzikuoju su „Midnight Special Trio“ ir free džiazo ansambliu „Tdt“.

Savo pamokų metu stengiuosi formuoti taisyklingus mokinių skambinimo gitara įgūdžius ir ugdyti jų muzikinį mąstymą. Mokau solo atlikimo ir akompanavimo. Muzikos stilius parenkamas atsižvelgiant į mokinių norus ir galimybes“.

 
15 16 56 4

Deimantas Balys

„Gitara groju nuo 12 metų. Mano pirmasis mokytojas buvo Valdas Grenda. Supratęs, kad atradau savo kelią, baigiau J. Tallat-Kelpšos konservatoriją ir kurį laiką gitaros grojimo meno mokiausi Danijos neformalaus ugdymo įstaigoje „Musik og Teaterhøjskolen“. Grižęs įstojau į Vilniaus kolegijos Menų fakulteto Ritminės muzikos katedros populiariosios muzikos specialybę. „Erasmus“ programos dėka metus laiko mokiausi Danijos „The Royal Academy of Music“. Baigęs Vilniaus kolegiją, įstojau į magistrantūrą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur studijuoju šiuolaikinę muziką.

Nuolat  dalyvauju įvairaus pobūdžio muzikiniuose projektuose. Esu grojęs bliuzroko grupėję „Such‘a‘Trip“, grupėse „Jazz R&B“, „Soul Syrup“, „Mindaugas Ancevičius ir grupė”, Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijos bigbende bei modernaus modalinio džiazo grupėję „TribalVibe“. Esu dalyvavęs festivaliuose „PIN dienos’15“, „Kaunas Jazz’15“ bei „Saeby Jazzfestival“ Danijoje.

Šiuo metu bendradarbiauju su jazz/soul/R&B grupe „Makin’ Colors“, su tarptautinio džiazo vokalistų konkurso „Jazz voices – 2012“ laimėtoja Gina Kazlauskaite, groju amerikiečių gospelo grupėje ir jų bažnyčioje pavadinimu „Gyvenimo bažnyčia”, vadovauju dviem muzikiniams  ansambliams – „Maneuver” ir „Diama”.

Savo pamokose mokau taisyklingų skambinimo gitara įgūdžių, supažindinu su muzikos teorijos pagrindais. Stengiuosi mokiniams perteikti tikrąsias ir labiausiai žavinčias šio instrumento savybes. Mokau tiek akompanavimo pagrindų, tiek solinio atlikimo meno. Dėstomas muzikos stilius priklauso nuo pageidavimų“.

 9 14

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Gitaros grupinė pamoka1 k./sav.
2 k./sav.
45 min36 €/mėn.
64 €/mėn.
Gitaros individuali pamoka1 k./sav.45 min
60 min
48 €/mėn.
64 €/mėn.
Gitaros individuali pamoka2 k./sav.30 min
45 min
68 €/mėn.
88 €/mėn.
Gitaros individuali ir grupinė pamoka2 k./sav.30 min ir 45 min
45 min ir 45 min
64 €/mėn.
74 €/mėn.
Bandomoji individuali pamoka 30 min
45 min
60 min
10 €
13 €
17 €
Vienkartinės individualios pamokos be sutarties 30 min
45 min
60 min
12 €
16 €
20 €

Tvarkaraštis

Gitaros pamokų laikas derinamas individualiai tel. 868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt