Gitara

Dominykas Norkūnas

„Groti gitara yra labai smagu, o jeigu moki ja groti – dar smagiau!

Pirmąjį muzikinį išsilavinimą gavau Vilniaus muzikos mokykloje „Ąžuoliukas“. Baigus klasikinę muzikos mokyklą, mane sudomino elektrinė gitara ir plačios jos galimybės. Vilniaus kolegijos Menų fakultete baigiau Ritminės muzikos katedros populiariosios muzikos specialybę. „Erasmus“ programos dėka, gitaros ir skandinaviškos pedagogikos subtilybių mokiausi Danijos „The Royal Academy of Music“. 2018 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigiau modernios muzikos/laisvos improvizacijos magistratūros studijas.

Su elektronikos grupėmis „Glasshous“, „Sillycut“, bliuzroko grupe „Such‘a‘Trip“, bluegrass ansambliu „Midnight Special Trio“ esu dalyvavęs daugelyje Lietuvos populiariosios muzikos festivalių: „Karklė“, „Rusnės country“, „Granatos Live“, „Saulėtosios Naktys“, „Visagino country“, o su įvairių sudėčių džiazo ansambliais esu grojęs „Vilnius Jazz“, „Vilnius Mama Jazz“, „Peronas Noise/Punk/Jazz“, „Fantomas Fest“ festivaliuose. Kaip solo atlikėjas ir improvizatorius esu pasirodęs „Kintų muzikos festivalyje“, o su ansambliu „CaCl“ – festivalyje „Druskomanija“. Bendradarbiavau su „Lietuvos balse“ dalyvavusiomis vokalistėmis – Egle Gadeikyte, Jekaterina Pranevič ir Kotryna Juodzevičiūte, džiazo vokaliste Aušra Paliuše, „Šampaniniu Kauno choru“. 2015 m. muzikos prekių salono „Tamsta“ organizuotame konkurse „Tamsta‘Guitar day“ acoustic/jazz kategorijoje laimėjau I vietą. Šiuo metu muzikuoju su įvairiais Lietuvos ir užsienio laisvojo džiazo ir improvizacinės/avangardinės muzikos atlikėjais bei grupėmis „TDT“, „L l o o m K K“, „Laivo Troupe“.

Savo pamokų metu stengiuosi formuoti taisyklingus mokinių skambinimo gitara įgūdžius, ugdyti jų muzikinį mąstymą ir sugebėjimą mokytis savarankiškai. Mokau skambinti iš klausos, skaityti iš natų, groti solo, ansamblyje ir akompanuoti. Muzikos stilių parenku atsižvelgdamas į mokinio temperamentą, muzikinį skonį, pageidavimus bei galimybes“.

16  27 304 5476

Deimantas Balys

„Gitara groju nuo 12 metų. Mano pirmasis mokytojas buvo Valdas Grenda. Supratęs, kad atradau savo kelią, baigiau J.Tallat-Kelpšos konservatoriją ir kurį laiką gitaros grojimo meno mokiausi Danijos neformalaus ugdymo įstaigoje „Musik og Teaterhøjskolen“. Grižęs įstojau į Vilniaus kolegijos Menų fakulteto Ritminės muzikos katedros populiariosios muzikos specialybę. „Erasmus“ programos dėka metus laiko mokiausi Danijos „The Royal Academy of Music“. Baigęs Vilniaus kolegiją, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantūroje studijavau šiuolaikinę muziką.

Nuolat  dalyvauju įvairaus pobūdžio muzikiniuose projektuose. Esu grojęs bliuzroko grupėje „Such‘a‘Trip“, grupėse „Jazz R&B“, „Soul Syrup“, „Mindaugas Ancevičius ir grupė”, Vilniaus J.Tallat-Kelpšos konservatorijos bigbende bei modernaus modalinio džiazo grupėje „TribalVibe“. Esu dalyvavęs festivaliuose „PIN dienos’15“, „Kaunas Jazz’15“, „Saeby Jazzfestival“ Danijoje, „Vilnius Jazz Festival 2018″, „Vilnius Mama Jazz 2018″, „Elektrėnų džiazo festivalyje 2018″ ir „Freedom Jazz Festival’18“ Lenkijoje.

Šiuo metu daugiausiai laiko skiriu muzikos kūrimui ir savo grupei „Castor Stetson“, su kuria „Vilnius Jazz Power’18“ laimėjome pirmąją vietą! Planuojame išleisti neseniai įrašytą albumą, aktyviai koncertuojame Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse.

Savo pamokose mokau taisyklingų skambinimo gitara įgūdžių, supažindinu su muzikos teorijos pagrindais. Stengiuosi mokiniams perteikti tikrąsias ir labiausiai žavinčias šio instrumento savybes. Mokau tiek akompanavimo pagrindų, tiek solinio atlikimo meno. Dėstomas muzikos stilius priklauso nuo pageidavimų“.

14 5754 648711

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Gitaros pamoka ansamblyje1 k./sav.
2 k./sav.
45 min36 €/mėn.
64 €/mėn.
Gitaros individuali pamoka1 k./sav.30 min
45 min
60 min
48 €/mėn.
60 €/mėn.
72 €/mėn.
Gitaros individuali pamoka2 k./sav.30 min
45 min
80 €/mėn.
104 €/mėn.
Gitaros individuali pamoka ir pamoka ansamblyje2 k./sav.30 min ir 45 min
45 min ir 45 min
74 €/mėn.
86 €/mėn.
Bandomoji individuali pamoka 30 min
45 min
60 min
13 €
16 €
20 €
Vienkartinės individualios pamokos be sutarties 30 min
45 min
60 min
16 €
20 €
25 €

Tvarkaraštis

Gitaros pamokų laikas derinamas individualiai tel. 868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt