Gitara, ukulėlė

Dominykas Norkūnas

„Pirmąjį muzikinį išsilavinimą gavau Vilniaus muzikos mokykloje „Ąžuoliukas“. Baigus klasikinę muzikos mokyklą, mane sudomino elektrinė gitara ir plačios jos galimybės. Vilniaus kolegijos Menų fakultete baigiau Ritminės muzikos katedros populiariosios muzikos specialybę. „Erasmus“ programos dėka, gitaros ir skandinaviškos pedagogikos subtilybių mokiausi Danijos „The Royal Academy of Music“. 2018 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigiau modernios muzikos/laisvos improvizacijos magistratūros studijas.

Su elektronikos grupėmis „Glasshous“, „Sillycut“, bliuzroko grupe „Such‘a‘Trip“, bluegrass ansambliu „Midnight Special Trio“ esu dalyvavęs daugelyje Lietuvos populiariosios muzikos festivalių: „Karklė“, „Rusnės country“, „Granatos Live“, „Saulėtosios Naktys“, „Visagino country“, o su įvairių sudėčių džiazo ansambliais esu grojęs „Vilnius Jazz“, „Vilnius Mama Jazz“, „Peronas Noise/Punk/Jazz“, „Fantomas Fest“ festivaliuose. Kaip solo atlikėjas ir improvizatorius esu pasirodęs „Kintų muzikos festivalyje“, o su ansambliu „CaCl“ – festivalyje „Druskomanija“. Bendradarbiavau su „Lietuvos balse“ dalyvavusiomis vokalistėmis – Egle Gadeikyte, Jekaterina Pranevič ir Kotryna Juodzevičiūte, džiazo vokaliste Aušra Paliuše, „Šampaniniu Kauno choru“. 2015 m. muzikos prekių salono „Tamsta“ organizuotame konkurse „Tamsta‘Guitar day“ acoustic/jazz kategorijoje laimėjau I vietą. Šiuo metu muzikuoju su įvairiais Lietuvos ir užsienio laisvojo džiazo ir improvizacinės/avangardinės muzikos atlikėjais bei grupėmis „TDT“, „L l o o m K K“, „Laivo Troupe“.

Savo pamokų metu stengiuosi formuoti taisyklingus mokinių skambinimo įgūdžius, ugdyti jų muzikinį mąstymą ir sugebėjimą mokytis savarankiškai. Mokau skambinti iš klausos, skaityti iš natų, groti solo, ansamblyje ir akompanuoti. Muzikos stilių parenku atsižvelgdamas į mokinio temperamentą, muzikinį skonį, pageidavimus bei galimybes“.

16 13  27 30 5 4 7 6

Džiugas Juzėnas

„Muzika man – tarsi gimtoji kalba, o gitaros garsai – pati įspūdingiausia istorija. Nuo pat mažens jaučiau begalinį potraukį ir meilę muzikai. Žavėdamasis garsiausių roko grupių dainose atliekamais gitaros solo, mėgdžiojau juos grodamas puodo samčiu:), kol dešimtojo gimtadienio proga dovanų gavau savo pirmąją tikrą akustinę gitarą…

2010 m. įstojau į Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnaziją, elektrinės gitaros klasę. Pirmuoju mano mokytoju tapo nuostabus žmogus, gitaros virtuozas Juozas Balčiūnas, plačiai atvėręs akis ir išmokęs į užburiantį muzikos pasaulį žvelgti savaip. Būdamas 15 metų, pradėjau savo profesionalią muzikinę karjerą, grodamas įvairiose grupėse. Baigęs gimnaziją, mokslus tęsiau Jungtinėje Karalystėje, „The Academy of Contemporary Music”. Tuo metu, kaip pagrindinis gitaristas, aktyviai koncertavau su Londono britiško roko grupe „The Elston Guns”, kartu įrašėme albumą. Grįžęs į Lietuvą, muzikos klubo „Tamsta“ organizuotame konkurse „Gitarų Šėlsmas 2019”, Rock/Blues kategorijoje laimėjau pirmąją vietą.

Šiuo metu nuotoliniu būdu studijuoju „WaterBear“ muzikos kolegijoje. Be to, daug laiko praleidžiu įrašų studijose, įrašinėdamas gitaros partijas įvairiems Lietuvos atlikėjams bei grupėms. Teko bendradarbiauti su Gabrieliumi Vageliu, Kotryna Juodzevičiūte, Martynu Kavaliausku, „8 Kambariu“, Evgenya Redko. Paskutiniu metu aktyviai koncertuoju su Jessica Shy bei „X faktoriaus“ finalistais Titu Astafejevu ir Benu Poviloniu.

Savo mokiniams parenku individualią programą ir pritaikau efektyvią metodiką, remdamasis savo sukauptomis žiniomis bei patirtimi, kartu atsižvelgdamas į kiekvieno iš jų norus bei tikslus. Jeigu turite svajonę išmokti groti gitara, arba norite įtvirtinti savo turimus įgūdžius, kviečiu nesivaržyti ir ateiti! Mes drauge virpinsime gitaros stygas ir kursime nuostabius, nuoširdumo ir tikrumo pripildytus garsus…“

  6 23 20 21

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Gitaros ir ukulėlės pamokos yra individualios.

Gitara, ukulėlė 1 k./sav. 30 min
45 min
60 min
56 €/mėn.
68 €/mėn.
88 €/mėn.
Gitara, ukulėlė 2 k./sav. 30 min
45 min
 96 €/mėn.
120 €/mėn.
Bandomoji pamoka   30 min
45 min
60 min
15 €
18 €
23 €
Vienkartinės pamokos be sutarties   30 min
45 min
60 min
18 €
22 €
27 €

Tvarkaraštis

Gitaros, ukulėlės pamokų laikas derinamas individualiai tel. 868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt