Būgnai

Domantas Razmus

„Savo muzikinį kelią pradėjau būdamas aštuonerių metų Pasvalio vaikų muzikos mokykloje. Vėliau Lietuvos muzikos ir teatro akademijos džiazo skyriuje baigiau mušamųjų instrumentų atlikimo meno bakalauro studijas. Šiuo metu esu jaunosios kartos džiazo būgnininkas, sėkmingai bendradarbiaujantis su įvairiais Lietuvos bei užsienio džiazo, pop ir rock muzikos atlikėjais. Taip pat tęsiu studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur siekiu šiuolaikinės muzikos magistro laipsnio.

Esu dalyvavęs Lietuvos festivaliuose „Vilnius Mama Jazz“, „Vilnius Jazz“, „Broma Jazz“, „Klaipėda Jazz“, taip pat ir festivaliuose užsienyje. Du kartus „Vilnius Jazz Young Power“ konkurse laimėjome „Grand Prix“: 2012 metais su grupe „R.A.D.D“, o 2016 metais – su grupe „TDT“. Šiuo metu muzikuoju grupėje „CinAmono“, su kuria išleidome debiutinį albumą, bei grupėje „Lithuanian Jazz Ensemble“.

Savo vedamose pamokose stengiuosi vadovautis praktika, neapkraudamas mokinių per daug sudėtingais ir neesminiais uždaviniais, o lavindamas pačius būtiniausius ir teisingus įgūdžius. Pastebėjau, kad svarbiausia yra ne išmokyti mokinį greitai ir įspūdingai kažką pagroti, o nuosekliai ir sistemingai dirbant siekti tvarkingo, paprasto ir muzikalaus kūrinio atlikimo, sąmoningai ir meistriškai išnaudojant mušamųjų instrumentų galimybes“.

 

 

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)
Būgnų pamokos yra individualios.

Būgnai1 k./sav.30 min
45 min
60 min
40 €/mėn.
56 €/mėn.
72 €/mėn.
Būgnai2 k./sav.30 min
45 min
76 €/mėn.
96 €/mėn.
Bandomoji būgnų pamoka 30 min
45 min
60 min
10 €
15 €
20 €
Vienkartinės būgnų pamokos be sutarties 30 min
45 min
60 min
15 €
20 €
25 €

Tvarkaraštis

Būgnų pamokų laikas derinamas individualiai tel.868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt