Dainavimas

Skaistė Garbašauskienė

„Dainavimas lydi mane nuo mažų dienų, todėl be jo neįsivaizduoju savo gyvenimo. Baigiau M.K. Čiurlionio menų mokyklą , vėliau – bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Po kelerių metų Lietuvos edukologijos universitete įgijau muzikos edukologijos magistro laipsnį. Daug metų dainavau ansamblyje „A cappella“ ir Vilniaus savivaldybės chore „Jauna muzika“, aktyviai koncertuodavome, dalyvaudavome įvairiuose renginiuose, projektuose ir konkursuose. Esu dirbusi berniukų choro „Sakalėlis” solfedžio ir dainavimo mokytoja, Vilniaus Jėzuitų gimnazijos jaunių choro vadove, meninio ugdymo pedagoge vaikų darželiuose, įvairaus amžiaus vaikų dainavimo mokytoja. Aktyviai dalyvaujame įvairiuose festivaliuose ir konkursuose, turime nemažai gražių laimėjimų. Tai padėjo man sukaupti didelę patirtį, kuria ir noriu pasidalinti su savo mokiniais.

Dainavimo pamokose pažadu ne tik daug geros nuotaikos, bet ir žinių, kurios padės profesionaliai atlikti mūsų pasirinktus kūrinius. Kreipsime dėmesį į taisyklingą kvėpavimą, garso formavimą, plėsime balso diapazoną, lavinsime dikciją, ritmo pojūtį, muzikalumą, mokysimės atlikėjo scenos kalbos, laikysenos ir raiškaus dainavimo paslapčių. Vėliau savo pasirodymais džiuginsime artimuosius ne tik namuose ar mūsų studijos rengiamuose koncertuose, bet ir respublikiniuose bei tarptautiniuose festivaliuose, konkursuose“.

 9 3 4 6 75 416

Monika Butkutė

„Dainuoti mėgau nuo vaikystės, bet 2000 m. tapusi konkurso „Dainų dainelė” laureate supratau, kad muzika yra mano kelias. Baigusi Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnaziją, studijas tęsiau  Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje chorinio dirigavimo katedroje. Po to septynerius metus dirbau muzikos mokytoja mokykloje, kur mokydama įvairaus amžiaus vaikus solinio dainavimo ir chorinio meno, įgijau daug patirties.

Per savo praktiką supratau, kad muzika daro vaiką laimingesniu, ugdo jo valią, susikaupimą ir savitvardą, teigiamai veikia vaizduotę, jausmus, emocijas, elgesį. Mano vedamose pamokose naudojame garso įrangą ir mikrofonus, pagal profesionalią ir šiuolaikišką balso lavinimo metodiką tobuliname vokalinę techniką, kvėpavimo įgūdžius, plečiame balso diapazoną ir formuojame gražaus balso skambesį, gilinamės į muzikos kalbos ypatumus, interpretacijos galimybes. Kartu sukuriame draugišką ir geranorišką bendradarbiavimo atmosferą. Vėliau suteikiame galimybę įgytus įgūdžius realizuoti koncertuose, festivaliuose ir konkursuose“.


Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Ansamblinis dainavimas1 k./sav.
2 k./sav.
45 min40 €/mėn.
 72 €/mėn.
Solinis dainavimas1 k./sav.30 min
45 min
60 min
56 €/mėn.
68 €/mėn.
88 €/mėn.
Solinis dainavimas2 k./sav.30 min
45 min
 96 €/mėn.
120 €/mėn.
Solinis dainavimas ir ansamblinis dainavimas2 k./sav.30 min ir 45 min
45 min ir 45 min
  88 €/mėn.
100 €/mėn.
Bandomoji ansamblinio dainavimo pamoka 45 min11 €
Bandomoji solinio dainavimo pamoka 30 min
45 min
60 min
15 €
18 €
23 €
Vienkartinės ansamblinio dainavimo pamokos be sutarties 45 min15 €
Vienkartinės solinio dainavimo pamokos be sutarties 30 min
45 min
60 min
18 €
22 €
27 €

Tvarkaraštis

Dainavimo pamokų laikas derinamas individualiai tel. 868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt