Dainavimas

Lina Stulgienė

„Muzikai ištikima esu nuo pat vaikystės. Dešimt metų dainavau mergaičių ir merginų chore  „Liepaitės“. Jau tada supratau, kad muzika – tikroji mano gyvenimo meilė ir aistra. Nedvejodama įstojau į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kurioje teko didelė garbė mokytis pas puikius pedagogus – Gražiną Apanavičiūtę, Joaną Kepenienę, prof. Vladimirą Prudnikovą, prof. Sigutę Stonytę. Baigusi operos solistės ir kamerinės atlikėjos studijas, keletą metų dirbau Lietuvos nacionalinės filharmonijos vaikų ir jaunimo skyriuje. Man labai patiko dirbti su vaikais, ruošti muzikinius spektaklius ir su jais keliauti po Lietuvą. Nuo 2002 m. dainuoju Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro chore. Čia įgijau didelę sceninę ir vokalinę patirtį, kurią galiu perduoti savo mokiniams.

Savo pamokose atsižvelgiu į kiekvieno mokinio muzikinius gebėjimus, balso savitumą ir  charakterio bruožus. Pagal tai parenku repertuarą, padedantį rasti tinkamą kelią jo tobulėjimui ir saviraiškai. Nuosekliai dirbdami išmokstame taisyklingo kvėpavimo ir balso formavimo subtilybių, plečiame balso diapazoną, mokomės atlikėjo scenos kalbos ir raiškaus dainavimo paslapčių,  nepamiršdami ir laikysenos, sceninio judesio. Kantraus ir nuoseklaus darbo rezultatais džiaugiamės ne tik pamokų metu, bet ir pasirodydami įvairiuose renginiuose“.

foto212 lohengrinas 019 4 00610 IMG_20160212_185900 4321

Sonata Stakionienė

„Nuo pat mažų dienų save pamenu dainuojančią, grojančią pianinu, kuriančią bei aktyviai dalyvaujančią muzikinėje veikloje mokykloje ir už jos ribų. Koncertai, konkursai, dainų šventės – iki šiol neatsiejama mano gyvenimo dalis. Baigiau Lietuvos muzikos ir teatro akademiją bei Vilniaus pedagoginį universitetą, kur įgijau choro dirigavimo ir muzikos mokytojo profesijas. Dirbdama vaikų darželyje, gimnazijoje, giedojimo mokykloje, konservatorijoje sukaupiau daugiau nei 25 metų pedagoginio darbo patirtį. Darbas su įvairaus amžiaus mokiniais man suteikė ne tik daug  žinių bei kūrybinių impulsų, bet ir nepaprastai malonių išgyvenimų, kai po puikių pasirodymų koncertuose, festivaliuose ar konkursuose vaikų akyse matau didelį džiaugsmą ir pasididžiavimą. Pastebėjau, kad dainuodami, koncertuodami jie tampa laisvais bei kūrybingais, išmoksta nugalėti scenos baimę ir įgyja pasitikėjimo savimi. Galiu drąsiai teigti, kad muzikavimas labai praturtina ir įtakoja jauno žmogaus gyvenimą bei jo vidinį pasaulį.  

Dainavimo pamokose pažadu ne tik daug geros nuotaikos, bet ir žinių, kurios padės profesionaliai atlikti mūsų pasirinktus kūrinius. Kreipsime dėmesį į taisyklingą kvėpavimą, garso formavimą, plėsime balso diapazoną, lavinsime dikciją, ritmo pojūtį, muzikalumą, mokysimės atlikėjo scenos kalbos, laikysenos ir raiškaus dainavimo paslapčių. Vėliau savo pasirodymais džiuginsime artimuosius ne tik namuose ar mūsų studijos rengiamuose koncertuose, bet ir respublikiniuose bei tarptautiniuose festivaliuose, konkursuose. Taigi,  iki muzikinio susitikimo!“.

 5 3 416 DSC0317810

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Ansamblinis dainavimas1 k./sav.
2 k./sav.
45 min36 €/mėn.
64 €/mėn.
Solinis dainavimas1 k./sav.30 min
45 min
60 min
48 €/mėn.
60 €/mėn.
72 €/mėn.
Solinis dainavimas2 k./sav.30 min
45 min
80 €/mėn.
104 €/mėn.
Solinis dainavimas ir ansamblinis dainavimas2 k./sav.30 min ir 45 min
45 min ir 45 min
74 €/mėn.
86 €/mėn.
Bandomoji ansamblinio dainavimo pamoka 45 min10 €
Bandomoji solinio dainavimo pamoka 30 min
45 min
60 min
13 €
16 €
20 €
Vienkartinės ansamblinio dainavimo pamokos be sutarties 45 min14 €
Vienkartinės solinio dainavimo pamokos be sutarties 30 min
45 min
60 min
16 €
20 €
25 €

Tvarkaraštis

Dainavimo pamokų laikas derinamas individualiai tel. 868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt