Dainavimas

Skaistė Garbašauskienė

„Dainavimas lydi mane nuo mažų dienų, todėl be jo neįsivaizduoju savo gyvenimo. Baigiau M.K. Čiurlionio menų mokyklą , vėliau – bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Po kelerių metų Lietuvos edukologijos universitete įgijau muzikos edukologijos magistro laipsnį. Daug metų dainavau ansamblyje „A cappella“ ir Vilniaus savivaldybės chore „Jauna muzika“, aktyviai koncertuodavome, dalyvaudavome įvairiuose renginiuose, projektuose ir konkursuose. Esu dirbusi berniukų choro „Sakalėlis” solfedžio ir dainavimo mokytoja, Vilniaus Jėzuitų gimnazijos jaunių choro vadove, meninio ugdymo pedagoge vaikų darželiuose, įvairaus amžiaus vaikų dainavimo mokytoja. Aktyviai dalyvaujame įvairiuose festivaliuose ir konkursuose, turime nemažai gražių laimėjimų. Tai padėjo man sukaupti didelę patirtį, kuria ir noriu pasidalinti su savo mokiniais.

Dainavimo pamokose pažadu ne tik daug geros nuotaikos, bet ir žinių, kurios padės profesionaliai atlikti mūsų pasirinktus kūrinius. Kreipsime dėmesį į taisyklingą kvėpavimą, garso formavimą, plėsime balso diapazoną, lavinsime dikciją, ritmo pojūtį, muzikalumą, mokysimės atlikėjo scenos kalbos, laikysenos ir raiškaus dainavimo paslapčių. Vėliau savo pasirodymais džiuginsime artimuosius ne tik namuose ar mūsų studijos rengiamuose koncertuose, bet ir respublikiniuose bei tarptautiniuose festivaliuose, konkursuose“.

11 14  9 3 4 6 7 5 4 16

Ūla Zemeckytė

„Dainuoti man patiko nuo pat mažens, o vienas gražiausių vaikystės prisiminimų – diena, kai tėvai nuvedė į Šilalės meno mokyklą. Ten septynerius metus lankiau solinio dainavimo, choro ir fortepijono pamokas. Baigusi meno mokykla, muzikinius įgūdžius tobulinau Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje. Vėliau studijas tęsiau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijau choro dirigavimo bei meno pedagogikos bakalauro išsilavinimą. Šiuo metu mokausi magistrantūroje, o greta studijų dainuoju profesionaliame Vilniaus miesto savivaldybės kameriniame chore „Jauna muzika”, vokaliniame ansamblyje „Duodeco” bei naujosios vokalinės muzikos kolektyve „Melos”. Savo pedagoginę bei meninę veiklą nuolat tobulinu įvairiuose meistriškumo kursuose.

Mano vedamų dainavimo pamokų metu vaikai ne tik įgyja daug žinių apie muziką bei vokalo galimybes, bet ir realizuoja save, dainuodami mėgiamą, profesionaliai parinktą ir jų galimybes atskleidžiantį repertuarą. Pamokose neapsiribojame vien tik vokalinių įgūdžių formavimu, bet ir laviname muzikinę klausą, ritmo pojūtį, taisyklingą laikyseną bei kvėpavimą, mokomės kūrinių interpretavimo subtilybių. Išmoktomis dainomis su didžiausiu malonumu džiuginame studijos rengiamų koncertų, įvairių dainavimo konkursų bei festivalių žiūrovus”.

  12 11 10

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Ansamblinis dainavimas1 k./sav.
2 k./sav.
45 min40 €/mėn.
 72 €/mėn.
Solinis dainavimas1 k./sav.30 min
45 min
60 min
56 €/mėn.
68 €/mėn.
88 €/mėn.
Solinis dainavimas2 k./sav.30 min
45 min
 96 €/mėn.
120 €/mėn.
Solinis dainavimas ir ansamblinis dainavimas2 k./sav.30 min ir 45 min
45 min ir 45 min
  88 €/mėn.
100 €/mėn.
Bandomoji ansamblinio dainavimo pamoka 45 min11 €
Bandomoji solinio dainavimo pamoka 30 min
45 min
60 min
15 €
18 €
23 €
Vienkartinės ansamblinio dainavimo pamokos be sutarties 45 min15 €
Vienkartinės solinio dainavimo pamokos be sutarties 30 min
45 min
60 min
18 €
22 €
27 €

Tvarkaraštis

Dainavimo pamokų laikas derinamas individualiai tel. 868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt