Dainavimas

Lina Stulgienė

„Muzikai ištikima esu nuo pat vaikystės. Dešimt metų dainuodama chore „Liepaitės“ supratau, kad muzika – tikroji mano gyvenimo meilė ir aistra. Nedvejodama įstojau į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kurioje teko didelė garbė mokytis pas puikius pedagogus – Gražiną Apanavičiūtę, Joaną Kepenienę, prof. Vladimirą Prudnikovą, prof. Sigutę Stonytę. Baigusi operos solistės ir kamerinės atlikėjos studijas, keletą metų dirbau Lietuvos nacionalinės filharmonijos vaikų ir jaunimo skyriuje. Man labai patiko dirbti su vaikais, ruošti muzikinius spektaklius ir su jais keliauti po Lietuvą. Nuo 2002 m. dainuoju Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro chore. Čia įgijau didelę sceninę ir vokalinę patirtį, kurią galiu perduoti savo mokiniams.

Savo pamokose atsižvelgiu į kiekvieno mokinio muzikinius gebėjimus, balso savitumą ir charakterio bruožus. Pagal tai parenku repertuarą, padedantį rasti tinkamą kelią jo tobulėjimui ir saviraiškai. Nuosekliai dirbdami išmokstame taisyklingo kvėpavimo ir balso formavimo subtilybių, plečiame balso diapazoną, mokomės atlikėjo scenos kalbos ir raiškaus dainavimo paslapčių, nepamiršdami ir laikysenos, sceninio judesio. Kantraus ir nuoseklaus darbo rezultatais džiaugiamės ne tik pamokų metu, bet ir pasirodydami įvairiuose renginiuose“.

251224foto212 lohengrinas 019 4 006 432

Skaistė Garbašauskienė

„Dainavimas lydi mane nuo mažų dienų, todėl be jo neįsivaizduoju savo gyvenimo. Baigiau M.K. Čiurlionio menų mokyklą , vėliau – bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Po kelerių metų Lietuvos edukologijos universitete įgijau muzikos edukologijos magistro laipsnį. Daug metų dainavau ansamblyje „A cappella“ ir Vilniaus savivaldybės chore „Jauna muzika“, aktyviai koncertuodavome, dalyvaudavome įvairiuose renginiuose, projektuose ir konkursuose. Esu dirbusi berniukų choro „Sakalėlis” solfedžio ir dainavimo mokytoja, Vilniaus Jėzuitų gimnazijos jaunių choro vadove, meninio ugdymo pedagoge vaikų darželiuose, įvairaus amžiaus vaikų dainavimo mokytoja. Aktyviai dalyvaujame įvairiuose festivaliuose ir konkursuose, turime nemažai gražių laimėjimų. Tai padėjo man sukaupti didelę patirtį, kuria ir noriu pasidalinti su savo mokiniais.

Dainavimo pamokose pažadu ne tik daug geros nuotaikos, bet ir žinių, kurios padės profesionaliai atlikti mūsų pasirinktus kūrinius. Kreipsime dėmesį į taisyklingą kvėpavimą, garso formavimą, plėsime balso diapazoną, lavinsime dikciją, ritmo pojūtį, muzikalumą, mokysimės atlikėjo scenos kalbos, laikysenos ir raiškaus dainavimo paslapčių. Vėliau savo pasirodymais džiuginsime artimuosius ne tik namuose ar mūsų studijos rengiamuose koncertuose, bet ir respublikiniuose bei tarptautiniuose festivaliuose, konkursuose“.

 9 3 4 6 75 416

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Ansamblinis dainavimas1 k./sav.
2 k./sav.
45 min40 €/mėn.
64 €/mėn.
Solinis dainavimas1 k./sav.30 min
45 min
60 min
52 €/mėn.
64 €/mėn.
80 €/mėn.
Solinis dainavimas2 k./sav.30 min
45 min
 88 €/mėn.
112 €/mėn.
Solinis dainavimas ir ansamblinis dainavimas2 k./sav.30 min ir 45 min
45 min ir 45 min
84 €/mėn.
96 €/mėn.
Bandomoji ansamblinio dainavimo pamoka 45 min11 €
Bandomoji solinio dainavimo pamoka 30 min
45 min
60 min
14 €
17 €
22 €
Vienkartinės ansamblinio dainavimo pamokos be sutarties 45 min15 €
Vienkartinės solinio dainavimo pamokos be sutarties 30 min
45 min
60 min
17 €
20 €
25 €

Tvarkaraštis

Dainavimo pamokų laikas derinamas individualiai tel. 868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt