Fortepijonas

Nerija Vasiliauskienė

„Užaugau muzikų šeimoje, todėl fortepijono garsai mane lydi nuo pat gimimo. Baigusi muzikos mokyklą, sekdama tėvelių pėdomis, mokiausi J. Gruodžio konservatorijoje. Vėliau fortepijono studijas tęsiau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, įgijau muzikos pedagogikos magistro laipsnį. Net 23 metus fortepijoną dėsčiau Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje ir Trakų meno mokykloje. Dabar esu savo darbą labai mylinti mokytoja metodininkė, turinti didžiulę  pedagoginio darbo patirtį, kurią su dideliu džiaugsmu dalinu mūsų menų studijos jauniesiems pianistams.

Fortepijonas – nuostabus muzikos instrumentas, pasižymintis gražiu tembru, plačiu diapazonu, įvairaus repertuaro atlikimo galimybėmis. Nuoširdžiai stengiuosi, kad mano mokiniai pamiltų šį instrumentą ir, baigę lankyti pamokas, neuždarytų fortepijono dangčio visam laikui. Todėl siekiu, kad jie pajustų muzikavimo džiaugsmą, atrastų mūsų kasdieninio darbo prasmę bei įgytų ilgalaikius natų skaitymo ir skambinimo fortepijonu įgūdžius, kurie padėtų tuo mėgautis visą gyvenimą“.

   19-150x150 2 DSC_0668 1667unspecified-11DSC_0011 211912543

Laura Raudžiuvienė

„Baigiau M .K. Čiurlionio menų mokyklą, vėliau – Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kurioje gavau magistro laipsnį. Jau 19 metų dirbu fortepijono mokytoja ir akompaniatore. Pastebėjau, kad muzikos mokymasis skatina vaikus tobulėti įvairiose gyvenimo srityse, jie tampa kūrybingi ir smalsūs. Dirbant su vaikais, man svarbiausia – tarpusavio pagarba ir šiltas bendravimas. Savo pamokose siekiu, kad mokiniai kuo plačiau pažintų muzikos pasaulį ir jį pamiltų, o vėliau visus džiugintų savo pasiektais rezultatais“.

laura_02DSC_10511771 72 70 21

Valė Stumbrienė

„Esu fortepijono mokytoja metodininkė, turinti ilgametę  pedagoginio darbo patirtį. Turiu sukaupusi daug žinių, išminties ir širdies šilumos, kurią su meile ir pagarba dalinu savo mokiniams. Per ilgus pedagoginio darbo metus net tris dešimtis savo mokinių įkvėpiau pasirinkti profesionalaus muziko kelią. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę bendrauti su vaikais, kurie nori tobulėti, pažinti muzikinių garsų pasaulį ir pamilti šį nuostabų instrumentą. Su savo mokiniais aktyviai dalyvauju įvairiuose koncertuose, festivaliuose, turime daug laimėjimų respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose.

Siekiu, kad kiekviena pamoka mokiniui duotų ne tik naujų žinių, lavinų mąstymą ir muzikinius gebėjimus, bet ir teiktų pasitenkinimą kiekvienu mažu žingsneliu pirmyn, kiekvienu nauju pasiekimu ir savęs nugalėjimu, kartu stiprindama mūsų abipusį bendradarbiavimą ir draugystę. Jaučiu neapsakomą laimę, kai po pusmečio ar metų sistemingo, nuoseklaus darbo, mano mokinukai puikiai atlieka fortepijoninius kūrinius, teikdami džiaugsmą sau, tėveliams ir mums, mokytojams“.

  6665 641

Saulė Augustina Žostautaitė

„Muzika mano drauge tapo jau vaikystėje, kai girdėdavau namuose muzikuojančius savo tėvelius. Tuomet vis neapleisdavo noras prisėsti šalia ir groti kartu. Vedama šio didelio susidomėjimo, mokiausi Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje. Vėliau įstojau į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kurioje šiuo metu studijuoju meno pedagogiką bei fortepijono specialybę doc. Albinos Šikšniūtės klasėje. Su malonumu gausiai dalyvauju koncertinėje veikloje bei konkursuose. Taip pat groju šiuolaikinės muzikos ansamblyje „Fluorescence“, kurio dėka vis atrandu fortepijoną lyg iš naujo-akimirkai atitolstu nuo klasikinio repertuaro, susipažįstu su šių dienų muzika bei naujomis fortepijoninėmis technikomis (grojimas instrumento stygomis delnais, banko kortelėmis, o kartais net ir plaukų šepečiu).

Atokvėpiui nuo rimtosios muzikos pasineriu į kūrybą-improvizuoju, rašau eiles. Tikiu, kad kūrybiškumas neatsiejamas ir mokantis bei interpretuojant muzikinius kūrinius, tad į ugdymo turinį ir procesą žvelgiu labai kūrybiškai. Man fortepijonas-tai instrumentas, savyje turįs daugybę garsų spalvų, o mokinys ir mokytojas-tarsi du šiais garsais drobėje tapantys dailininkai. Savo pamokose siekiu paskatinti mokinių susidomėjimą muzika, padėti atrasti patinkančius muzikinius stilius ir žanrus bei ugdyti kūrybiškumą, fantaziją, saviraiškos laisvumą. Kviečiu susipažinti ir kartu leistis į nuotaikingą muzikinę kelionę!“

  13913926_1203836369666505_3301867407108414717_o Screenshot_20210710-155134_YouTube

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Fortepijono pamokos yra individualios.

Fortepijonas 1 k./sav. 30 min
45 min
60 min
56 €/mėn.
68 €/mėn.
88 €/mėn.
Fortepijonas 2 k./sav. 30 min
45 min
 96 €/mėn.
120 €/mėn.
Fortepijonas 3 k./sav. 30 min
45 min
120 €/mėn.
156 €/mėn.
Bandomoji fortepijono pamoka   30 min
45 min
60 min
15 €
18 €
23 €
Vienkartinės fortepijono pamokos be sutarties   30 min
45 min
60 min
18 €
22 €
27 €

Tvarkaraštis

Fortepijono pamokų laikas derinamas individualiai tel.868534424.


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt