Šachmatai

 

  Marius Snežko

„Šachmatais žaidžiu nuo 12 metų. Septynerius metus intensyviai treniravausi Vilniaus šachmatų ir šaškių sporto mokykloje pas trenerį Rišardą Fichmaną. Nuolat dalyvavau įvairiausiuose turnyruose, domėjausi teorija, analizavau geriausių pasaulio didmeistrių partijas. Su mokyklos komanda ne kartą buvome užėmę antrąją vietą tarpmokyklinėse varžybose, esu laimėjęs ne vieną „Pato” turnyrą, taip pat esu V. Mikėno memorialo trečiosios vietos laimėtojas.

Šiuo metu Vilniaus universitete studijuoju psichologiją. Kaip ir anksčiau, nemažai laiko skiriu šachmatams – studijuoju teoriją, analizuoju partijas, dalyvauju ir teisėjauju įvairiuose turnyruose.

Mano manymu, žaidimas šachmatais yra naudingas daugeliu aspektų. Visų pirma, jis ugdo kognityvinius įgūdžius – lavina erdvinį bei strateginį mąstymą, gerina atmintį. Taip pat moko spręsti problemas tiek ant lentos, tiek ir realiame gyvenime. Siekiu, kad mano mokiniai pamėgtų šį puikų žaidimą, kartu stiprintų savo charakterį, mokytųsi atkaklumo, kovingumo ir atsakingumo”.

 

Kainos

(Į kainą įskaičiuoti visi pamokų reikmenys.)

Šachmatai1 k./sav.60 min36 €/mėn.
Bandomoji pamoka 60 min10 €
Vienkartinės pamokos be sutarties 6o min13 €

Tvarkaraštis

(Tvarkaraštis gali šiek tiek keistis. Jeigu neradote tinkamo laiko, kreipkitės tel. 868534424 arba el. p. info@zaismas.lt  Stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus).

Šachmatai1 k./sav.Penktadieniais17.00 – 18.00

 


Registracija

Papildoma informacija ir registracija tel.868534424 arba el. p. info@zaismas.lt